Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Azért akarják ütni a gyerekei...

"Azért akarják ütni a gyerekeinket Brüsszelbe, mert nem tudnak mire menni a kormánnyal". Orbán Viktor az Erasmus-ügyről igaza lehet?

Figyelt kérdés

„Micsoda dolog ez, hogy a magyar fiatalokon akarnak bosszút állni Brüsszelben”,


„történelmi csúcson vannak a pénzügyi tartalékaink: részben a rezsialap miatt, részben azért, mert felkészültünk a veszélyek korára”.


[link]



2023. jan. 13. 11:48
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
akár lehet is
9 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Igen, ez már tényleg egy nagyon mocskos övön aluli ütés. És persze a szokásos kettős mérce, hiszen más országokban is ülnek politikusok egyetemek kuratóriumaiban.


Brüsszel ezzel most bakot lőtt, ebből ők fognak rosszul kijönni.

2023. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
A szokásos mocskos brüsszeli libsi módszer.
2023. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Kéne egy "nem" opció is...
2023. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Ad1, én sem értek egyet azzal, hogy a diákokon verik el Orbán bűneit, de

Ad2, Nem az EU tehet arról, hogy ilyen gané kormányunk van, nem az EU lopja el az oktatásra, tanárokra szánt pénzt és csinált egy MLMes rendszert az országból

Ad3, sajnos úgy érzem, hogy ezzel az EU is ajtót mutatott nekünk - kifelé

2023. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
88%

"más országokban is ülnek politikusok egyetemek kuratóriumaiban."


Mutasd, légyszíves!

2023. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Mesterszakos egyetemistaként engem is lehet, hogy érint a szankció, mert idén szeptemberben mennék Erasmus-szal Franciaországba, ennek ellenére maximálisan egyetértek azzal, hogy ez egy szükséges lépés volt és inkább azt bánom, hogy nem az egész mestert külföldön kezdtem. A hasonló dolgok csak tovább fogják fokozni a brain draint és itt nem az EU a hibás, hanem a gyökér magyar kormány.
2023. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ki, hol, miért?
2023. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Az EU jelezte, hogy nem kéne kifizető helyeket csinálni az egyetemekből, és hogy az "átláthatóság" nem valami buzzword, hanem komolyan veszik. Szóltak előre. Többször. A Fidesz ennek ellenére folytatta a hülyeségeit. Most meg megy a prüszkölés... Szerintem itt a Fidesz játszik a gyerekek sorsával és lehetőségeivel, ami finoman szólva is hazaárulás.
2023. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
Mondjuk én telibeszarom az egyetemistákat, mert a mi pénzünkön kitanulnak, aztán lelépnek nyugatra, szóval engem nem izgat az egész.
2023. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Szóval minden opció Orbánt támogatja a szavazáskor?xDDDDD
2023. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!