Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan milyen joguk sérül...

Konkrétan milyen joguk sérül a melegeknek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a felháboródás, hogy így, meg úgy csorbítják a jogaikat, de én nem ezt tapasztalom. Nem hallottam még, hogy valakit azért rúgtak ki, mert meleg, ugyanolyan támogatásokat kap, mint a nem melegek, ugyanannyit fizetnek a boltban és bejegyzett élettársi kapcsolatuk is lehet, ergo örökölhetnek is egymás után. Mi itt a probléma? A gyermekvédelmi törvényről is nagy vita volt, pedig az sem a melegek ellen szólt, csak a pedofília ellen, tehát ha ők nem pedofilok (maguk mondják), akkor NEM ellenük szól.

2023. jan. 13. 14:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy nem mehetnek be az iskolába téríteni. Igaz, én se mehetek be, akkor ezek szerint én is el vagyok nyomva?
2023. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
47%

Nemzethy együttüldözés folyik a melegek ellen ma agyarországon.

Az ország jövője függ attól, hogy ki, mit és kivel csinál az ágyban, de leginkább, hogy milyen ruhát visel...



semmi sem annyira fontos ma otthon, mintsem, hogy a gyerekeknek a dollárellenzék ne csinálhasson nemátalakitóműtétet, havonta 3x



az egész kormánykommunikáció erről szól, gender, lmbtq...

közben meg a való élet igy néz ki:

[link]


[link]


[link]


és az egyik hirt be sem tudom linkelni, mert kapásból fennakad a szűrőn

2023. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
1es, melyik iskolába? Amelyiket épp bezárjátok tanárhiány miatt?
2023. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%

A fidesz kihirdette, hogy a férfiak nem szülhetnek!

"Az anya nő."

2023. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
Az örökbefogadásban például sérülnek a jogaik. Igaz, hivatalosan az egyedülállók örkbefogadását lehetetlenítették el, de elsődlegesen ez a melegek ellen irányult.
2023. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
45%

Az egészséges lelki élethez, fejlődéshez való jog.

Információhoz (pl. eü-i) jutás, tájékozódás joga.

A házassághoz való jog.

A családhoz való jog.


Csak ami, nem érintettként kapásból eszembe jut.

2023. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
7%

"Az, hogy nem mehetnek be az iskolába téríteni."

Az óvodákat se hagyd ki!

2023. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
26%
#5: Mert az örökbefogadás nem arról szól, hogy a melegeknek mi a jó, hanem hogy a gyereknek mi. És a gyereknek feltehetően jobb egy hetero családban, mint két férfi vagy nő között felnőni.
2023. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
33%
#3, #7: Igen, ezt ismerjük, aki szerint be akarnak menni az iskolába, az mind hülye. Ők soha nem is akartak volna bemenni, ezt mind csak az Óbán találta ki. Csak akkor azt nem tudom, miért kezdenek LMBTQ-képzést szervezni a tanároknak: [link]
2023. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
64%

8as, és persze feltehetően csak a jobboldali politika képes eldönteni azt, hogy mi a jó ennek a szegény gyereknek, bár ennyire feltehetően fontos lenne a gyerek megfelelő otkatása, megfelelő egészségügyi ellátása, a megfelelő családvédelem, a megfelelő védőnői szolgálat, a megfelelő gyámügy...


bár ne lenne annnyi, de annyi eset az elmúlt évekből, amikor az állam teljesen magára hagyott anyákat, apákat, családokat, gyerekeket

2023. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!