4/8 anonim 



válasza:




válasza:Putyinnál magasabb, az elvileg 170. De szerintem mind a ketten valahol a 160-as tartományban vannak inkább.
6/8 anonim 



válasza:




válasza:Cipőben vagy anélkül? Az is lehet hogy akkor 173 ha azzal együtt, de ha anélkül akkor emg cioőben 175.
8/8 anonim 



válasza:




válasza:Ez a nadrág is lehet a 174 centihez lett tervezve, csak ugye az a 10-20 centi plusz kellene ahhoz, hogy normálisan álljon rajta.
Kapcsolódó kérdések:
💰Ki lehet a titokzatos hitelező, akitől az állam zárt körben vett fel hitelt magas kamatra 20 évre?🇭🇺
Jelentkezett egy hitelező, hogy adna pénzt az államnak, de csak igen magas kamatra. Mivel nem piaci deviza kamat van, ezért kellett zárt körben meghirdetni, nehogy más belerondítson a bizniszbe? Nem lett volna jobb piaci áron eladósodnia az államnak nyílt kötvény kibocsátással?
Hallottátok a fidesz új bejelentését amivel január végétől ismét minden élelmiszer árát felnyomják, és növelik még jobban a rekord magas inflációt...
Minden árstoppos élelmiszerből dupla mennyiséget kell raktáron tartani. A szakértők megmondták, hogy egy rendelettől nem lesz 8 lába a disznónak, tehát nem lesz elérhető azonnal dupla mennyiségű árú csak azért mert a fidesz ezt parancsolta. Új helyekről lesznek...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




