Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon egy jó környéke...

Magyarországon egy jó környéken a közbiztonság kiváló?

Figyelt kérdés

Agglomerációs városban élünk, Budapest határa kocsival pár perc. Ezen a városon belül nem lakótelepes résznél, nem kőgazdag de általában jólszituált emberek laknak erre felé családi házakban.


Tíz+ év során sosem törtek be hozzánk, amikor esténként a környéken tartózkodom, csak kutya ugrott nekem. Iskolás koromban sajna átéltem sok zaklatást, de azóta semmit sem, de igazából azt se a város, hanem az iskolás közeg miatt. De ezek régen voltak, nagyon. Azt viszont elhiszem, hogy a város rosszabbik környékein rosszabb a helyzet. Tehát vannak rosszabb helyei a városnak, ahol nem ilyen.


Ti mit tapasztaltok? Milyen helyeken milyen a közbiztonság? Adott városokon belül mekkorák az eltérések egy jobb vagy rosszabb részeit nézve?



2023. jan. 15. 19:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Igen, amerikai vagy francia nagyvárosi szinthez képest."


Valamit nem értek. Az addig oké, hogy egy nagyvárosban sok ember él, sokféle ember, sok ember tud bűnözni.


De Amerikában és Franciaországban jobb az életszínvonal, mint Magyarországon. Akkor miért van ennyi bűnözés?


persze tudom, vannak szar környékek is, de ha nem mondjuk New York szegény negyedeit nézzük, akkor ott is sok a bűnöző? Vagy egy francia nagyvárosban, kivéve a tipikus szegény negyedeket.

2023. jan. 15. 21:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!