Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaznak az alacsony...

Miért szavaznak az alacsony keresetű emberek Orbánra annak ellenére hogy az adórendszere őket súlytja a legjobban?

Figyelt kérdés

Miközben Orbán a fizetéséhez képest elképesztően alacsony adósávban van EU viszonylatban, és még a fizetése is kiemelkedő, illetve van képe annyi adót megállapítani magának mint egy minimálbéres.

Ezekután az emberek miért imádják? Főleg akikkel kitol?



2023. jan. 15. 21:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Pénz nem számít csak a migránsok meg ne erőszakoljanak, kétszer is.
2023. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Én pályakezdő közalkalmazott voltam Gyurcsány idejében. Több adót fizettem mint most amikor jól keresek. Elég sokan vagyunk így akik már nem hisznek a baloldal ígéreteinek.
2023. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Hogyan fizetne egy magas keresetű személy ugyanannyi adót, mint egy minimálbéres?


Minél többet keresel, annál több az adó összege is amit befizetsz.

2023. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
%-ékosan ugyan annyit fizet, egyedül Orbán diktatúrájában
2023. jan. 15. 21:22
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Mert buták.
2023. jan. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
a propagandák miatt
2023. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Az alacsony keresetű emberek nem az adórendszerrel foglalkoznak, hanem azzal, hogy fizetős lesz a Faceebook.
2023. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
20%
4: Egykulcsos adó sok feltörekvő gazdaságban van. Magyarországon is több mint egy évtizede, nem ez alapján döntenek az emberek. Ami jobban számít, hogy kb egymillióval több munkahely van most, tehát aki dolgozni akar, az talál munkát. Illetve a rezsicsökkentés is a kiskeresetűeken segít jobban.
2023. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Mert általában nem túl tanultak, így nem is nagyon kérdőjelezik meg a dolgokat, hanem elfogadják azt, amit az arcukba tolnak. Ez pedig a kormánypropaganda.


Emellett idáig sincs, hogy átnézzék jobban a dolgokat, hiszen bizonytalanságban napról napra élnek, ha vége a munkának akkor csak passzív kikapcsolódásra vágynak, nem elemezgetni a dolgokat.

2023. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

#2 én pályakezdő nem közalkalmazott voltam, és a következők szerint alakult a fizetésem:


-gyurcsány idejében: bruttó 59%-at kaptam kézhez

-orbán idejében: bruttó 66%-át


Nem dobom magam a földhöz a kemény 7%-ért úgy, hogy ezernyi termékben fizetek különféle adókat, amik ennél a 7% nál többet elvisznek sokkal, 20%(inkább 40%) infláció mellé.

2023. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!