Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Aranybulla sikeresebb lett...

Az Aranybulla sikeresebb lett volna, ha lettek volna benne sárkányok is (ha már a Trónok Harcához hasonlították)?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Bőven elég lett volna ha a forgatás megkezdése előtt lett volna forgatókönyv.

Ahol mindenhol alap...csak a nernél nem.

2023. jan. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

A probléma az, hogy Rákay Philip csinálta, tehát valami nagyon kiemelkedően jónak kellett volna lennie, hogy ne legyen így lehúzva.

Ez nem lett volna persze lehetetlen, csak Rákaynak semmi érzéke hozzá:D de ha felkérnek valami nagy nevet, akkor lehetett volna még jó, mert legalábbis nekem a koncepció nagyon tetszett. De ugye ez a baj, ha arc alapján adsz munkákat embereknek...

2023. jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Egy rákay? Kb mintha a 17 es kisegítő suli autistája nekiállna egy 30 órás agyműtétnek.


A műtét sikerült a beteg elhunyt, nersevik nem tud jót alkotni, az oka egyszerű, nem rátermettség alapján megy a rendező kerítés hanem lojalitás.

Mindenkinek van a melóhelyén egy idióta aki semmihez nem ért de a csókos melókat ő kapja mert xaros a nyelve.

2023. jan. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Jó az a sorozat így is.

A hírverése volt a maximálisan félrevezető. Véleményem szerint ha nem hypolják meg, akkor "csak" egy újabb pénzelnyelő feleslegesen túlárazott , de mégis valami dolufilmescke lehetett volna.

A probléma mostmár az, hogy magyarázni kell amiért és miérteket...de NEM teszik,hanem mindenféle marhaságokkal (külföldről, fizetett lepontozások...stb) próbálják összehazudni hogy mekkora nagy mű lett.

Visszaköszön a kormányzat és a slepje megalomán arrogáns, nagyravágyó stílusa.

2023. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Sikeresebb? Miért amúgy sikeres volt? 🤣🤣🤣 Én speciel itt gyakorin tudtam meg, hogy van ilyen sorozat.
2023. jan. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Tündérek is kellettek volna meg koboldok, az a menő.
2023. jan. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 mondjuk egy Tündér Ilona vonalat én is értékeltem volna. Meg a Táltos-szövetség ármánykodása is feldobta volna a sztorit.
2023. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg egy csomó meztelen nő. A Trónok harca is részben azért lett sikeres.
2023. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írjuk át az Aranybullát! Ki van benne?
2023. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!