Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy Magyarország...

Támogatnád, hogy Magyarország királyság legyen vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Támogatnám
Nem támogatnám
31 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha Jeffrey Dean Morgan lenne
2023. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 konteós ***** válasza:
85%
csak ha nem a felcsúti fáraó ül a trónra
2023. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%

Úgy támogatnám ha én lennék a király.

De ha én nem lehetek akkor más se lesz.

2023. jan. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Miért jó nekem egy törvényes úton nem leváltható, vér szerint örökölve pozíciót szerző vezető? Főleg ha még valós hatalma is van, nem csak dísz!
2023. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Csak akkor, ha én lehetek a király.
2023. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Király nélküli királyság lehetne, és szerintem lesz is ha még pár kétharmadot megszavazunk a Vezérnek, ami csak pont ugyan olyan következmények nélküli gumicsont lesz, mint a vármegyék és az ispánok.
2023. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Harry herceg és Meghan Markle lenne az uralkodó.
2023. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Donáth Anna legyen a királynő, Cseh Katalin és Orosz Anna az udvarhölgyei, én meg a lábukhoz láncolt rabszolga 🍆🍆🍆
2023. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Már az van, csak nem úgy hívják... Egyszemélyben Orbán dönt minden felett, a fidesz uralja az egész országot. A dolgozó emberek 85%-a már a fidesznek dolgozik, mert felvásárolták már egész Magyarországot. A bíróságot mindent ők uralnak. Lásd: Márki plakátjait lehet letépkedni, a rendőrök nem csináltak semmit, még a fejüket is elfordították ha ilyet láttak. Ellenben ha valaki közel ment egy fideszes plakáthoz, 1 napra bevitték... Na meg a fideszes csatornacsúszók meg pedofilok meg mindenki megússza büntetés nélkül, te meg 2 sör után tolod haza a biciklit a kocsmából, megállít a rendőr és bevisz egy éjszakára (igaz történetek alapján)
2023. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a bíróságot is ők uralják, akkor miért veszít sajtópereket a médiájuk?
2023. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!