Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hiszik el nekem,...

Miért nem hiszik el nekem, hogy NEM politikai indíttatás van emögött?

Figyelt kérdés

Haverokkal beszéltük, hogy dobtam egy csajt, mert tanár. Nekem szaros 200 ezres fizetéssel ne gondolja azt senki, hogy majd ismerkedek vele, hogy aztán eltarthassam.


Na és erre haverok rámszálltak, hogy Fideszes vagyok, azért utálom a a tanárokat. Pedig nem tartozom egy párthoz sem, csak mélyen megvetem az ilyen éhenkórászokat.



2023. jan. 16. 15:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Pedig segített volna rajtad, tanárokat éhenkórásznak nevezni butaságra és iskolázatlanságra vall.
2023. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Napi troll kérdés pipa, ügyes vagy.
2023. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted minek nevezzem azt, aki 200-ért dolgozik, miközben egy normális albérlet nem jön ki annyibl?
2023. jan. 16. 15:52
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
A kormány bűne, hogy nem fizeti meg az értéket, nem a tanároké. Egy prostituált többet keres, mint egy ápoló, akkor előbbi többet ér?
2023. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Az lehet, hogy nem azért tetted, mert Fideszes vagy... hanem azért,zegy lelketlen köcsög vagy!
2023. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%
Inkább ő dobott téged mert magadat se tudod eltartani nem még őt.
2023. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
12%

Mond meg nekik, hogy ti ballibek is rühellitek a fajtájukat. Anno elvettétek a 13. havi bérük, iskolabezárások, tömeges tanár elbocsájtások voltak. A vér nem válik vízzé


Mindenki utálja a tanárokat

2023. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ez volt a lehető legjobb dolog amit tehettél vele, mert egy ilyen emberrel mint te nem éri meg együtt lenni.


Ezzel nem a politikai hovatartozásodról tettél bizonyságot hanem arról milyen ember is vagy. Ezen a téren pedig nagyon csúnyán elbuktál.

2023. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésed tipikus fideszes mentalitásra vall, lehet nem vagy az, de agyilag sérült, az biztos.

Igazából csak ő járt jól ezzel, valószínűleg az a f*rég fajta vagy, akit eltartanak. És itt nem csak az anyagi dolgokról van szó. Hazamész aztán azt hiszed, hogy h*reverélsz és ennyi a dolgod, a másik meg majd most, főz, takarít, kínos rád stb, tehát eltart.


De szerintem csak szimpla napi troll kérdés, jár a keksz. Viszont ha nem, akkor nagy baj van agyban. Akár narancsos vagy, akár nem.

2023. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
😂😂😂 nagyon vicces vagy
2023. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!