Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jászberényi győzelemhez...

A Jászberényi győzelemhez mennyire járult hozzá, hogy nem indult a DK?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 16. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Minimálisan.
2023. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DK-s ***** válasza:
26%

Hogy járult hozzá valamihez olyasmi, ami nem volt?


Értelmetlen a kérdés.

2023. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Vannak olyan vak DK-s birkák, mint fideszes birkák. Nekik lehet akármilyen felmérést vagy közvéleménykutatást mutatni, retardáltak, nem látják az összefüggést.

A kérdés értelmes, hiszen aminek köze van Gyurcsányhoz, arra az átlag magyar többség nem akar szavazni. Ez matematikai bizonyosság, amit az elmúlt 12 év összes választása és közvéleménykutatása megmutatott.

Láttuk tavasszal mi lesz, ha a jobbik összefog a bal oldallal. Itt is lehetett volna komoly hatása, de a nagy előny nem biztos, hogy elfogyott volna, csak szorosabb lett volna a verseny.

2023. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Jogos a kérdésfelvetés, viszont azt nem értem, hogy milyen választ vársz itt? Szerintem még a főállású elemzők sem tudnák meg mondani, hogy mi lett volna, ha a DK is támogatja a jelöltet. Több ezer összetevője van, nem lehet egy apró dologból messzemenő következtetést levonni.
2023. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 DK-s ***** válasza:
28%

#3-nak:


Tehát te azt az értelmes következtetést vonod le, hogy ahol nem indul a DK, ott nyer az ellenzék?


És ahol indul, akkor ott a fidesz nyer?



Vagy mégsem? XD


H'lye duma.

2023. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A jászberényi diadalhoz leginkább a rekordinfláció, a második legszarabb eu-s bérek, a választások utáni megszorítások és a cinikus orbáni hazudozás járult hozzá.
2023. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%
Jó messze vagyok cigányiától,ezért leszarom.
2023. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A c*gány lakosság döntő többsége a fideszt támogatta. Tudom, mert berényi vagyok.
2023. jan. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ehhez a győzelemhez a DK-s szavazói kelletek
2023. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
A baloldalaiak már egy szélsőjobbos jobbikos győzelmének is örülnek. Milyen kár, hogy ezt Horn Gyula nem érte meg.
2023. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!