Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire erősen van jelen a...

Mennyire erősen van jelen a politika az egyházi gimnáziumokban?

Figyelt kérdés

Fél év múlva végzek tanárképzésen, most kollégiumban vagyok, de tudom, hogy a 200 ezres tanári bérből nem tudok majd albérletben megélni, így vissza kell költöznöm a szüleimhez vidékre.


Ezzel csak egy gond van, egyetlen középsuli van a városban, az is egyházi. Én pedig nem vagyok heteroszexuális. Lehet ebből gondom ott tanárként? Mióta a kormány elkezdte az LMBTQ-ellenes uszítást, az egyházak is nagyon nyomják ezt, az iskoláikban is ez a helyzet?



2023. jan. 16. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-re:

Akkor az fog történni, amit írtam. Utána hogyan tovább???

2023. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Senkit nem érdekel még mindig hogy ki mit csinál. Se egyházi iskolában se azon kívül. Nálunk legalábbis (evangélikus iskola) abszolút nem jön szóba ilyen, de még politika se mert senkit nem foglalkoztat. Mi tanulni vagyunk ott, a tanárok meg tanítani. Optimális esetben egy heteróról sem derül ki a környezete számára, hogy van-e valakije s ha igen akkor milyen nemű, hacsak nem annyira exibicionista hogy mutogatja de akkor magára vessen (ez heterótól is éppen annyira visszataszító) Munkahely, magánügy, pont.
2023. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!