Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire erősen van jelen a...

Mennyire erősen van jelen a politika az egyházi gimnáziumokban?

Figyelt kérdés

Fél év múlva végzek tanárképzésen, most kollégiumban vagyok, de tudom, hogy a 200 ezres tanári bérből nem tudok majd albérletben megélni, így vissza kell költöznöm a szüleimhez vidékre.


Ezzel csak egy gond van, egyetlen középsuli van a városban, az is egyházi. Én pedig nem vagyok heteroszexuális. Lehet ebből gondom ott tanárként? Mióta a kormány elkezdte az LMBTQ-ellenes uszítást, az egyházak is nagyon nyomják ezt, az iskoláikban is ez a helyzet?



2023. jan. 16. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Te a tanáraid szexuális irányultságával mikor találkoztál? Én nem nagyon emlékszem ilyenre, vagy ha volt is ilyen akkor se tűnt fel ha valaki nem beszélt arról, hogy ő pasikra vagy a nőkre izgul. Ergo amiről senki se tud az hogy okozhatna problémát?

De ha annyira izgat a dolog akkor majd állásinterjún szólj erről és valószínűleg hülyének fognak nézni, hogy minek hoztad ezt fel. Ha meg véletlenül nem téged vesznek fel akkor majd lehet erre fogni. :)

2023. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy meg 260 nettó a kezdő tanári fizetés 2023-tól.

[link]

2023. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyházi gimnáziumba jártam 94-től 2002-ig.

Persze az intézmény jobbra húzott, de a nyílt politizálás tilos volt a tanárok részére.

2023. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"Te a tanáraid szexuális irányultságával mikor találkoztál?"


Tudtuk róluk, ki egyedülálló, ki családos, kinek hány gyereke van... Kisvárosban mindenki tud mindent.

2023. jan. 16. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Semmi gond nincs ameddig a fideszre szavazol, meg a suliban is ezt propagálod.
2023. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
És mi történt azokkal akik nem jártak templomba, nem voltak megházasodva és 3 pulyájuk?
2023. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
20:43: az tényleg kis város lehet...
2023. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, ne menj vissza!

Ha homoszexuális kapcsolatot létesítesz, azt előbb-utóbb tudni fogják a kisvárosban, és a gimnáziumban is. Akkor pedig négyszemközt úgyis kérni fogják, hogy menjél el önként. Ha nem teszed meg, akkor keresni fognak egy ürügyet és kirúgnak.

Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy, homoszexuális hajlamát megélő embert megtűrnének egyházi iskolában.

De ennek semmi köze a kormány melegekkel kapcsolatos politikájához.

2023. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De nem tudok nem visszamenni. Egyszerűen nem lehet ebből a fizetésből nagyobb városban albérletben megélni.
2023. jan. 17. 08:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell tanárnak lenni? Én is végezni fogol mindjárt, most április körül, aztán ennyi volt, viszlát. Inkább ott hagyom , mint hogy visszakoltozzek 25 évesen anyaekhoz. Bármennyire is szeretem a gyerekeket, a tanárság ma akkor sem éri meg semmilyen szempontból...

Minél többen hagyjuk ott és mondunk fel annál hamarabb fog összeomlani ez az egész rendszer mert látod még mindig megy akkor is hogyha már rohad az egész de még működik, addig hajtják

2023. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!