Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéknek jo taktika...

Prolibáró kérdése:

Az ellenzéknek jo taktika lenne, ha csak a két legerősebb párt indulna szövetségben?

Figyelt kérdés

A DK és a Momentum összefogna közös listán, a többieknek pedig azt mondanák, hogy törpékkel nem foglalkozunk.

Szerintem a szavazók se szavaznának esélytelen pártokra, akik ha egyáltalán elindulnak, 1% alatti eredményekkel kiesnek a parlamentből, majd szépen megszűnnek.

Attól függetlenül ez win-win lenne a két nagyobb pártnak, hogy sikerül-e nyerni vagy nem, hiszen tisztul a terep.


2023. jan. 17. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én ismételten a kutyákra szavaznék. :D
2023. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az országgyűlési választásokra gondolsz? Akkor kizárt. Amíg Gyurcsány ott van, addig tuti a fidesz győzelem.
2023. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ötlet már megbukott. Nem az 1%-os pártok miatt nem szavaztak az emberek az összefogásra. Egyszerűen csak a Fidesz vállalhatóbb mint Gyurcsány. Mondjuk ez már talán nem igaz, de nem lepődnék meg ha mégis.
2023. jan. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hallott a dolog, hiszen pont a DK az egyik, legfőképpen Gyurcsány, akitől szabadulni kellene...
2023. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dzsonszi ***** válasza:
68%
Taktikázhattok itt naphosszat a gyakorin, az ellenzék már rég elb@sztta. Egy jó megoldásotok lett volna, ha Gyurcsányt meg a feleségét soha nem engedtétek volna vissza a politikába. Még csak annyit se kérek, hogy normális politikusaik legyenek, mert ezekkel a Jakab, MZP, fegyőr féle hibbantakkal nem tudom mennyire lehetne előre lépni. De ez már egy másodlagos kérdés, azzal hogy Gyurcsányt ellenzékben tartjátok, azzal soha nem fogjátok megakadályozni a Fidesz 2/3-t, még akkor se, ha a DK lett a legerősebb ellenzéki párt, mert már mindenkit elkergettek azzal, hogy összegyurcsányozták magukat.
2023. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ellenzéki összefogás, 10 órában :)


https://www.youtube.com/watch?v=4-UbHw8eDzM&t=5661s

2023. jan. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg Gyurcsótányt el nem takarítják a picsába, addig semmi esély, hogy nyerjenek. Ezt kéne már felfogni, hogy Gyucsányt legalább annyian rühellik, mint Orbánt!
2023. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most épp, hogy a DK-t fogják kihagyni. Egyszer maradt ki a DK és Jászberényben ellenzéki 2/3 lett
2023. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!