Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem kedvelik a tanárokat,...

Akik nem kedvelik a tanárokat, és rosszat akarnak nekik, ők miért éreznek így?

Figyelt kérdés
Sokan nem szeretnék, ha többet keresnének a tanárok, mi ennek az oka?
2023. jan. 17. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kiskori sértettség; propaganda; tudatlanság; a tudás nem megbecsülése.
2023. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

A fő ok, diákkori traumák.

Egy rossz tanár mély nyomokat tud hagyni a diákban, ami felnőttkorra is kihat és örök seb marad.


Én támogatom ,hogy többet keressek,akár diplomás átlagbért, de nem feltételek nélkül.

Az,hogy van egy tanári diplomája valakinek, meg egy lyuk a fenekén, az bizony nem elég a diplomás átlagbérhez.Teljesíteni is kellene.

2023. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Az a bajom a tanárokkal, ami a Fidesszel. Ahogy a Fidesz elvárja, hogy behódoljanak neki a tanárok, a tanárok pontosan ugyanilyen behódolást várnak el a gyerekektől.
2023. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 konteós ***** válasza:
4%
én szeretném hogy többet keressenek! tanuljanak ki egy szakmát és menjenek el dolgozni, hajrá!
2023. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Akik rosszat akarnak a tanároknak, azok mind buta, sötét, primitív, szefósok. Tanárok nélkül nincs oktatás, magától pedig nem fog megtanulni a kis Jóska gyerek írni. Akit meg az iskolában sérelem ért: talán viselkedni kellett volna, hülyegyerek.
2023. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen 5-ös válaszolók miatt utálják sokan a tanárokat. Ő legszívesebben tilossá tenné kiejteni, hogy egy tanár olyan szar, hogy még azt se érti, amit tanítania kellene. Nekem is volt ilyen tanárom. Cserébe jól tudott egyeseket osztogatni az ellenőrzőhiányért. Az ötös válaszoló szerint viszont ez a tanárt is egy "mélyen tisztelt tanár úr". Nem, ez egy fasz.
2023. jan. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%

"A fő ok, diákkori traumák.

Egy rossz tanár mély nyomokat tud hagyni a diákban, ami felnőttkorra is kihat és örök seb marad."


na az 5. leírta, az a baj, hogy Kolompár Lalikát nem nevelték meg a szülei és nem tud ember módra viselkedni.

(tanulni meg pláne nem hajlandó)

Csak a jogait tudja, de a kötelességeit nem teljesíti.

Zavarja a többiek oktatáshoz való jogát.

2023. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem akarok rosszat a tanároknak, csak borzasztóan lenézem őket, és szánalmasnak tartom amit csinálnak. Valahol úgy érzem, hogy akik ennyire képtelenek kiállni az érdekeikért, azok magukra vessenek. Ha a kukások nem kapnak fizetésemelést, akkor mi van? Elárulom, akkor nincs szemétszállítás és kész. Ha a tanárok nem kapnak akkor meg legfeljebb elmarad egy-két óra ami nem oszt nem szoroz. Azt az egy-két tanárt meg ki lehet rúgni, és a többség máris jól be van ijedve. Vicc az egész amit csinálnak. Az ilyen szinten amatőr érdekérvényesítésen tényleg csak nevetni lehet.
2023. jan. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:
62%
Mert saját magukból kiindulva twljesen feleslegesnek tartják őket.
2023. jan. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A fő ok, diákkori traumák."


Meg a munkahelyi traumák, volt tanárként írom. Pályakezdőként bekerültem egy iskolába, kb. 40 fős tanári karból kb. 3 vagy 4 olyan idősebb pedagógus kolléga volt, aki segített, bíztatott, motivált. Sajnos egyikükkel sem volt közös szakunk. De volt olyan (vezető) kolléga, aki nyíltan megalázott. Egyik szakos kolléga, hogy "segítsen" (gyakorlatilag, hogy kioktasson) mondta, hogy üljek be egy órájára. Vártam, hogy fú, biztos tényleg szuper módszerek lesznek és olyan komoly pedagógiai eszközök lesznek, amivel leköti a gyerekek figyelmét. Hát, konkrétan annyi volt az óra, hogy írásvetítővel berakta a jegyzetet, amit ő onnan felolvasott és a tanulók egész órán ezeket másolták a füzetbe... A tantárgyi tévedésekről meg ne is beszéljünk. Engem még egyetem alatt gyakorlótanításon ezért elküldtek volna...


De több, szintén pályaelhagyó fiatal kollégától hallok hasonlókat, hogy ellehetetlenítik őket, csak a megkövesült 50 éves módszerek a "jók", miközben ugyanezek az idősebb tanárok panaszkodnak, hogy nincs fiatal.

És tisztelet a kivételnek, mert vannak nagyon jó pedagógusok is. Csak nekem az a tapasztalatom, hogy a többség nem az, nekik meg nem adnék fizetésemelést.

2023. jan. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!