Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 27 EU-s országból 24 már...

A 27 EU-s országból 24 már megkapta a hatalmas pénzeket, Magyarország Orbán unortodox elmebaja miatt nem! Mikor fogja belátni, hogy az illiberalizmusa megbukott, senki sem vevő rá?

Figyelt kérdés
Mikor zavarják el, vagy mond le magától?

2023. jan. 18. 00:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem értesz, nem értesz hozzá. Azt sem tudod, miről beszélsz.
2023. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Az EU fogja belátni, hogy utalnia kell, nyugi.
2023. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem fogja belátni és ha senki nem vevő rá akkor nem kapott volna kétharmadot.
2023. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
soha. akik elzavarhatnák komoly vagyonokat kapnak a mi pénzünkből oszt jó van az úgy. lemondani? minek? eltatrtjuk mi őt is meg a haverjait is. ráadásul egész jó körülmények között.
2023. jan. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy politikai játszma. Ha Le Pen nyerne Franciaországban és Németországban ismét a jobboldal kormányozna, akkor Magyarország megint megkapna minden Eu-s pénzt
2023. jan. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 - ha az ellenzék nyert volna, már régen megkaptuk volna!
2023. jan. 18. 04:46
 7/15 A kérdező kommentje:
1 - Nagyon is tudom miről beszélek - csak te vagy vitaképtelen!
2023. jan. 18. 04:47
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Az a gond, hogy nem csak mi nem értjük Orbánt, hanem úgy látszik a világ sem. Valahogy 25 ország egyenesben van az EU-val, egyedül mi nem. Értem, én, hogy nix ugribugri, de, amikor mindenki hülye körülöttem, statisztikai alapon időnként érdemes elgondolkodni azon, hogy lehet, hogy mégis én vagyok helikopáter.
2023. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem zavarja el senki sem, mert ő egy derék, erős, bátor, harcos kipcsak nép vezére, aki természetesen mindenkinek jót akar, verejtékezve dolgozik minden nap a népért. Lehet, hogy csak a mani lenne neki fontos, ezt sokan belátják, így inkább nem adnak neki. És ezzel nem a zembereket szvatja, mert a zemberek, a mai magyar társadalom is sokat tanult már tőle fifikából.
2023. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

“Ha Le Pen nyerne Franciaországban és Németországban ismét a jobboldal kormányozna, akkor Magyarország megint megkapna minden Eu-s pénzt”



Az megvan, hogy nem ez a kettő dönt?


Hallottál már valaha az Európai Tanács és Európai Parlament működéséről?

2023. jan. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!