Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék miért mindig...

Az ellenzék miért mindig külfölddel foglalkozik? Hogy a brüsszeliek mit gondolnak rólunk, vagy hogy a svédek mikor csatlakozhatnak a NATO-hoz?

Figyelt kérdés

Minden téma kapcsán az van, hogy a külföldiek fejével gondolkodnak és

- az EU-tól várják Orbán megbuktatását

- örvendeznek, ha valaki Brüsszelben beszól a magyar kormánynak

- szerintük mindenben be kell hódolni az EU-nak, mert amit ők kigondolnak az szent és sérthetetlen

- jogosnak tartják a magyarok pénzmegvonását, de mellette elvárják, hogy a kormány azonnal szavazgassa meg a svédek NATO-tagságát és hasonlókat


A körúton belüli liberálisokon és a Redditen őrjöngőkön kívül, mégis ki foglalkozik a külföldi érdekekkel Magyarországon?

Miért nem a magyar emberek szemszögéből nézik a dolgokat???



2023. jan. 17. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Mert onnan kapják a dollárt. Azért foglalkoznak vele értelemszerűen. AKi a tartótisztjétől kapja a fizetést arra figyel
2023. jan. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sulek Péter ***** válasza:
12%
Teljesen igazad van,én sem értem miért nem tesznek jobban magukért. Utálják Orbánt,értem,akkor miért nem csinálnak jobbat ?
2023. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

A külföldi szövetségeseink véleménye nagy hatással van ránk is, például gazdasági, biztonsági szempontból, így nem mehetünk el mellette. A jó diplomácia nagyon fontos egy ország jövője szempontjából. Többek között a kritikán aluli rossz diplomáciánk vezetett a világháborúk gyászos békediktátumaihoz is.

Azt kellene felfogni, hogy nem lehet úgy a magyar érdekeket érvényesíteni, ha a fél világgal, vagy legalábbis a szövetségeseinkkel összerúgjuk a port. Ennek hosszabb távon sokkal nagyobb hátránya lesz, mint előnye.

2023. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

A Fidesz média hazudja folyamatosan azt, hogy nyugaton milyen szar az élet, pedig Magyarország a nyugathoz képest egy penészes rohadt pöcegödör.


Elsősorban Nyugat-Európára értem.

2023. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!