Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig fog még tartani ez a...

Meddig fog még tartani ez a brutális mértékű élelmiszerinfláció?

Figyelt kérdés
2023. jan. 18. 12:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Jól le lett butitva itthon a nép, menj szakmunkásnak meg dolgozz gyári betanitott melót meg sofőrködj stb...Ezek mind modern rabszolgatartók által fenntartott munkák, sz.r diszcsomagolásban. Az alacsonyan képzett embereket úgy lehet szivatni meg halálra dolgoztatni ahogy akarják, mert munka alapú társadalom vagyunk ahol a proli még büszke is magára hogy 7-ből 8 napot dolgozik, "mer abbó lehet megéni". Igy úgy játszanak az élelmiszer meg bármilyen termék árával ahogy akarnak.
2023. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Már idén mérséklődni fog, főleg a második félévben.
2023. jan. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
67%
A lónak a kivert f@szát vagyunk mi munka alapú társadalom! Ingyenélésen alapuló társadalom vagyunk! Nézd már meg a lakáspiacot... ha nem szaporodsz ész nélkül, lehetetlen lakást venni önerőből.
2023. jan. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
a csok teheneken csüngtek a szakmunkásaink, mer a anya nő a apa meg férfi, a hónalj meg szőrös, felénk már nem ellenek annyit vége van a szapora pénzeknek, szakik meg mennek vissza németbe
2023. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%

Ameddig BrÜsSzEL el nem bukik, csak a fidzse és Orbán Viktor az eggyettlen ember aki alkalmas a világegyetem vezetésére!!!!4!!!4


Mikor látja már be ez a romlott nyugat!!!

2023. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15. ki az ispánod? szereted? meg volt már az első éjszaka?
2023. jan. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Addig, amíg a csőcselék továbbra is tonnaszámra spájzolja be a cukrot...
2023. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a kormánynak az a stratégiája, hogy minden vállalkozót minden szinten sápol, addig minden (nem csak az élelmiszer) drágulni fog folyamatosan. A kommunista gondolkodás eredménye ez a kapitalizmusban, mindíg minden teher a polgároké, akiket hülyítenek az adományokkal. Inflációs spirálban vagyunk, ami nem fog megállni egy percre sem, amíg ezek vannak hatalmon.


Részemről én örülök. 6 millió ember hal itt éhen, mire én lecsökkentem a cigi adagomat. Szerintem mindenki megérdemli, megszavazta, most megkapja.

2023. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Fsms ***** válasza:
100%
Amíg a Fidesz kormányon van.
2023. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ameddig el nem költözöl magyarországról.
2023. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!