Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád egy kötelező...

Támogatnád egy kötelező országos IQ teszt megírását, hogy végre eldönthessük melyik politikai oldalon van a több hülye?

Figyelt kérdés
Akkor legalább már ezen nem kéne vitatkozi.

2023. jan. 20. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon sokat gondolkodtam már ezen, hogy lehetne változtatni a rendszeren, az a gond, hogy attól, hogy valakinek magasabb az IQ-ja, még hozhat érzelmi, vagy hitkérdési alapont döntéseket. Lehet, hogy valaki okos, de olyan anyagi helyzetbe kerül, akár önhibáján kivűl, hogy megvásárolható, akár szavazati oldalról, akár döntéshozói oldalról nézve...


Én megpróbálnék felállitani egy nemlétező országot, ami mondjuk egy átlagot vesz mindenből és ott x éven át AI alapon döntéseket hozni, majd a végén levonni a következtetést, hogy az ember, vagy a mesterséges inteligencia a hasznosabb-e az emberiség számára.

2023. jan. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
És az hogyan fog kiderülni, hogy ki melyik politikai oldalon van?
2023. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Már volt ilyen. Mensa tesztet írtak különböző társadalmi csoportok és a TV nézők egy kereskedelmi csatornára lehetett sms-be írni a tippeket. Az eredmény : az ország I.Q-ja 102. Jobb az átlagnál kettővel. Magyarország jobban teljesít mint mások!🍊👌
2023. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jah, közben meg arról az országról beszélünk, ahol gyűjtést rendeztek Izaura műtétjére...
2023. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

#4 Nem vagyunk hülyébbek, mint az átlag. Az átlag idióta.

A kérdésre válaszolva: igen, támogatnám (mihazánkosként).

2023. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondtam, hogy hülyébb, a többinél, sőt, senkihez sem hasonlitottam az országot.
2023. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem támogatom, az IQ önmagában édeskevés ahhoz, hogy valaki jól tudjon szavazni, ezért nincs értelme a tesztnek sem.
2023. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Én inkább a politikusok, képviselők, önkormányzati vezetők számára vezetném be a kötelező IQ tesztet.

A mostani garnitúra szerintem igen meglepő eredményt produkálna - és nem a pozitív irányban...

2023. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
"Éjjjenek a sármegyék!"
2023. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akiket nehezen lehet befolyásolni, azok IQ-ja valahol 130 felett kezdődik. Ami talán 10%-a az emberiségnek.

Ez meg is látszik a világ dolgainak alakulásán.

2023. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!