Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye Magyarországon is ez fog...

Ugye Magyarországon is ez fog megszólalni Január 31.-én miután a Fidesz le lesz váltva?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 21. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Min lesz leváltva? Nincs semmilyen választás.
2023. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Miért lenne leváltva?😳
2023. jan. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Demonstráció lesz, szerintem most több 10k lehet 100k is, Debrecennek is elege van belőle, Na a lényeg FESZ VAN.
2023. jan. 21. 08:35
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Ott lesz Pankotai "Dirty" Lili is?
2023. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Áprilisban is olyan kormányváltó hangulat volt, hogy csak na, ezen az oldalon is percenként pörögtek a kérdések, hogy Orbánt a vesztes választás után életfogytiglanra ítéljük, karóba húzzuk vagy deportáljuk Oroszországba, aztán tudod mi lett belőle? 2/3 ;)
2023. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
#4 Igen, a parlament végső ostromát a Dirty Lili vs Bayer Zsolt Epic Rap Battle fogja eldönteni.
2023. jan. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

“ Ott lesz Pankotai "Dirty" Lili is?”


Őt nem tudom, de az erkölcsbajnok fideszes Zotya biztosan ki kell magából és megint mond valami “nagyot” pejoratív arrogáns szavakat használva, amit Fideszhívek csillogó szemmel néznek és talsolva üdvözlik a TV készülékek előtt ülve, aztán előveszik a Facebookot is oda írják; Há Bayer ú nagyon köszönjük ho ki á melletünk, ön nem á be á jibejájisok közelé ő a fidesz🫢 a népé dogozik

2023. jan. 21. 08:42
 8/25 A kérdező kommentje:

“ Áprilisban is olyan kormányváltó hangulat volt, hogy csak na, ezen az oldalon is percenként pörögtek a kérdések, hogy Orbánt a vesztes választás után életfogytiglanra ítéljük, karóba húzzuk vagy deportáljuk Oroszországba, aztán tudod mi lett belőle? 2/3 ;)”



Túl sok volt az osztogatás…A nép már sok mindent megunt…


Ideje:

[link]

2023. jan. 21. 08:45
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

#6

Akkor ez olyan lesz, mint az Éhezők viadalaban a Kapitólium ostroma, Dirty Lili lesz Katniss Everdeen.😅

2023. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem váltanod kellene valami gyengébbre kérdező, mert szemmel láthatóan nem bírod azt a tudatmódosító szert, amit most szedsz. Vagy ha nincs más, javaslom, legalább csökkentsd az adagot, - mert nem lesz ennek jó vége, ha így folytatod! :)
2023. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!