Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyes magyarok miért csinálnak...

Egyes magyarok miért csinálnak gyereket ebbe az szerencsétlen országba? Miért nem gondolnak bele, hogy a gyereknek sem lesz jó? Jó nekik a vegetálás?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, miért ilyen hülyék az emberek.

2023. jan. 21. 12:04
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
15%
De 2010 előtt rengetegen vegetáltak, egyik napról a másikra (túl)éltek. Ma ez nincs.
2023. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnék vissza foglalni a saját hazájuk területét. Az angolok is azzal rontották el a gyarmatosítást így utólag, hogy tűzzel vassal mentek neki, oda kellet volna somfordálni, telei szülni indiát fehér angol gyerekekkel, közben lakhatásért, és megélhetésért követelőzni, és rasszistázni az indiaiakat, ha ezt nem teszik meg.
2023. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
76%
Mert gyarmatosítani nem csak háborúval lehet, hanem bepofátlankodok más nemzet országába, teliszülöm a saját fajommal, az országát, és ha nem úgy ugrál a háziúr, akkor rasszistázom.
2023. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező

Az emberek azért vállalnak gyereket mert van annyi eszük, hogy tudják, a család, a gyermek a túlélés alapja és az élet értelme.

Neked, akinek nincsen ennyi eszed, persze nem kell gyereket csinálnod.

Ez a természetes kiválasztódás.

Akinek van annyi esze hogy érti az életet, mi a valóban fontos és lényeges - az majd túléli, mert lesznek utódai - a hozzád hasonlókat meg szépen elfelejti a történelem.

Úgyis azt mondjátok túl sok az ember a Földön, hát majd azoknak lesz jövője akik értelmesebbek, nem az olyanoknak, mint te vagy.

2023. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
79%
24) túlélés alapja?ez valami modern reinkarnáció,reprodukálod magad a gyereked által?
2023. jan. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
70%

#25


Mondjuk minden egyes élőlényre igaz ez. Ez az élet rendje igazából. De fehéreknek ezt magyarázni...

De sebaj, majd a normális muszlimok és feketék szaporodnak helyettetek is.

A természet szabályozza magát. Az olyan kultúrák ahol Kaletákat engednek szabadon és külön erény negyvenéves korig egy gyereket sem vállalni és havonta homokos zászlót kitenni szerencsére ki fog dögleni saját magatól is. A jövő azoké akik gyereket vállalnak. Tehát a Allah híveié. Ti félévente abortuszra rohangáló fehérek meg majd megnézhetitek magatok pár évtized múlva.

2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
21%

#25 Ahogy a 26-os is válaszolta, az élet alapja a szaporodás és ez a túlélés.

Mindig azt felejtitek el, hogy a túlélés nem csak annyit jelent, hogy te élsz örökké, hanem azt is, hogy a fajod tovább él azzal, hogy az utódaid megszülethettek és tovább viszik nem csak a génjeidet de a tudásodat, szokásaidat, kultúrádat is.

Én nem fogok örökké élni, de ahányszor ránézek a gyerekeimre és látom milyen nagyszerű emberek lettek és remélhetem, hogy majd nemsokára nekik is lesznek gyerekeik - máris értem mi volt az életem értelme.

Nem, nem az, hogy valami nagyszerű tik-tok videón láthattak pár ezren vagy megvehettem magamnak még egy felesleges dolgot a többi mellé, ahogy ti azt hiszitek.

2023. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
11%

#27


Hagyjad...Európa halott. A fehérek még büszkék is amikor elabortálják a gyereküket.

Ezért én már várom, hogy a saria legyen bevezetve és végre ismét normalitás legyen Európában ez a szivárványos homokos fertő helyett.

2023. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
55%

Az, hogy milyen népcsoportokról beszélünk, huszadrangú. A lényeg az hogy túl sok ember él a bolygón, ami előbb-utóbb komoly problémákhoz fog vezetni. De most gondoljunk már bele, ha állandóan mindenki csak szaporodik, mert de jó hogy felneveltem 3 gyereket, 100 év múlva 20 milliárd ember lesz. Senki nem gondolhatja komolyan hogy ennyi embert el tud tartani ez a planéta. Pláne hogy az erőforrások is már a B oldalon forognak.

Ahogy itt írták fentebb, önszabályozni fogja magát a Föld, a társadalom, akár külső "segítséggel", akár anélkül.

Olyan mint a víz, amiből a megfelelő mennyiséget kell fogyasztanod vagy meghalsz, de a túl sok sem jó mert akkor még belefulladsz. Meg kell találni az arany középutat, ami véleményem szerint maximum 1-2 milliárd fő. És azt is féken kell tartani hogy ne kezdjenek el újra ágyba-főbe szaporodni.

2023. jan. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
40%

#29


Így van. Ti fehérek nyugodtan szabályozgassátok csak magatokat. Addig Nigéria lakossága évente 8 millióval fog növekedni.

2023. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!