Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor irredenta?

Orbán Viktor irredenta?

Figyelt kérdés

Középhatalmi státuszról dumál,Nagy Magyarország sálakat hord,fajelméletet veszi elő,oroszok pártján áll.

A célja erővel visszavenni az elcsatolt területeket?



2023. jan. 21. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Milyen erővel? A cipőfűzőjét sem tudja bekötni egyedül.
2023. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem vette elő a fajelméletet. Szövegértésből gyengék kedvéért leirom, azt mondta, Európában európaiak keverednek egymással, nem szeretnénk migráns kontinenssé válni. Érdekes, még a török betörések idején mindenki egyetértett ezzel. Pláne, hogy a törökkel is megtapasztaltuk már, mi a baj velük.


Szerintem nem kéne mindenkinek még 70-80 évvel a 2. vh. után is mindenről Hitlerre asszociálnia, csak mert valaki a "faj" szót használja.


A Gazprommal való üzletelés és a Paks 2 szerződés nem jelenti, hogy az oroszok pártján állna, a többi nyugat-európai ország is bizniszel velük, egyesek kerülőúton.

2023. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem, hiszen nem is magyar, és nem is jobboldali. Úgy meg nehéz lenne.
2023. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem minden magyarnak irredentának kellene lennie. 60-70 év kihagyás után végre megint nem söpörjük a szőnyeg alá, nem hunyászkodunk meg a szomszédainknak (akik nélkülünk nem is lennének...).

AMikor mindenki egységesen akarta, a bécsi döntésekkel sikerült is elérni az elcsaatol területek kb felének visszaszerzését.


Sajnos aztán máshogy alakult.


Én inkább a Karácsony Gergelyféle Horthy-gyűlölő szövegeléseken szoktam mélyen felháborodni.


Karácsony tipikusan az a gyengekezű, teszetosza politikus, aki még a mai ország területének egy részét is odaadta volna a szomszédoknak, csak ne balhézzanak.


Nézd meg a románokat, a rámenősséggel, rendszeres támadásokkal, erőszakossággal, a külföldi magyarellenes lobbival, az ide-oda álló napraforgó politikájukkal egy birodalmat szereztek maguknak 60 év alatt.


1859 előtt még Románia se létezett. Trianon után két és félszer akkorára hiztak, mint mi. Egy 1000 éves, sikeres pályára állt ország ment tönkre emiatt.

2023. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:
75%
Szerintem inkább opportunista.
2023. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Simicska úr okos ember, és ő pontosan fogalmaz: miniszterelnök r egy g eci
2023. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!