Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lehetne kiváltani az...

Mivel lehetne kiváltani az elektromos autókban és a telefonokban az akkumulátort? Nagy a tiltakozás mindenütt az akkumulátorgyárak miatt.

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel: [link]
2023. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Valamilyen energiatárolási módszerre mindenképpen szükség lesz ha mozgó elektromos járművel akar valaki közlekedni, ahogy egy benzines autónál is szükség van a tankra, hogy az üzemanyagot tárolni lehessen. Csak kétféle módon lenne ez lehetséges, az egyik hogy az autó folyamatosan állítaná elő az energiát, és egyből fel is használná, de szerintem ez nem megoldható, a másik ha egy sínszerű pályán közlekedne, ahol folyamatosan fut az energia és onnan veszi fel, olyasmi mint egy villamos, mármint a működési elve, szerintem ez sem megvalósítható teljes mértékben.
2023. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

A telefonokban semmivel.

Viszont, mivel elég kicsi szerkezetek, nem kell akkora hatalmas gyártókapacitás hozzá.


A villanyautót meg úgy,hogy elfelejtik és más megoldás után néznek.Ilyen például a mesterséges CO semleges benzin vagy a hidrogénüzemű belső égésű motor.

2023. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ilyennel lehetne: [link]
2023. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az LMBTQ jogokért való harccal!!
2023. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel: [link]

meg ezzel: [link]

2023. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Semmivel, csak valamivel, amit szintén akkumulátornak hívnánk, és azt is le kéne gyártani. A világ most is tele van akkumulátorgyárakkal én semmiféle komoly tiltakozásról nem hallok.
2023. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!