Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol zárkózhatnék fel, hol...

Hol zárkózhatnék fel, hol tudok a leghitelesebben tájékozódni?

Figyelt kérdés
19 vagyok, lassan a saját lábamra állok és szeretném nyomon követni az aktuális helyzetet, híreket. Pártfüggetlen, hiteles forrásból, ha van ilyen. A kormánypártiak dicsőítik magukat és szidják az ellenzéket, az ellenzékiek fordítva. Az igazság viszont valahol a kettő között lehet. És én erre vagyok kíváncsi. Valami olyan oldal, ami csak a tényeket közli, az ús eseményeket, de nem foglal állást. Esetleg gazdasági helyzet elemzések.
2023. jan. 25. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Leghitelesebb ha több forrást olvasol.

Telex, 444, kurucinfo, origo.

Fogod majd látni, hogy egy telex,444 nem hoz le egy rakás hírt, mint például a szilveszteri migráns őrjöngést.

2023. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
infostart.hu
2023. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A titok, hogy nem híreket kell olvasni, hanem statisztikákat :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el boltba, menj külföldre, beszélgess emberekkel. Olvass világsajtót, ne retkes kormánypropagandát.
2023. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dícséretes elképzelés, csak sajnos megvalósíthatatlan. Mert független médium nincsen. Valami világnézet szerint mind szűri a híreket, illetve ugyanazt a tényt más megfogalmazásban tárja elénk, mire mindjárt más lesz az olvasata.

Én mindenesetre kötelezővé tenném kormánypártiaknak az ellenzéki, ellenzékieknek meg a kormánypárti hírek, tájékoztatások olvasását. Mert semmiképpen sem ártalmas megtudni, miről hogyan vélekszik az, aki nem ugyanazokat az elveket vallja, amit te.

A kettőből együtt lehet képet kapni a valószínű igazságról, bár leginkább csak az a biztos, amit te magad tapasztaltál meg.

Külföldi sajtó esetén még fokozottabban ez a helyzet, mert legtöbbünk nem foglalkozik napi szinten olyan mértékben a politikával, hogy pontosan tudjuk, melyik külföldi sajtóorgánumnak lehet hinni. Meg, persze külföldön sincsen független sajtó.

Sajnos, ez így van.

2023. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!