Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarellenes vagyok?

Magyarellenes vagyok?

Figyelt kérdés
Külföldön élek és határozott véleményem van a magyar népről. Széthúzó, kárörvendő, megkeseredett, rasszista-fasiszta, gyáva és agymosott. Jól látszik a tavalyi kétharmadon is. Lett volna lehetősége változtatni a sorsán, de tökéletesen megelégszik a sz.rral. És még buták is, mert nem tűnik fel nekik, hogy az országuk egyre inkább süllyed a mocsokba, egyre élhetetlenebb és egyre diktatórikusabb. Ja és mindig másra mutogat, hol a zsidók, hol a cigányok, hol a melegek a bűnősök. Pedig a magyar saját maga...

2023. jan. 25. 17:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%

Igen.

De, ez megszokott a liberálisoktól.

2023. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezt gondolom, de én itthon élek....


Hangot is adok neki, de a sok ostoba fel se fogja....

2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

"Lett volna lehetősége változtatni a sorsán,de tökéletesen megelégszik a sz.rral"


Így igaz a lehetőség adott volt a változtatásra a probléma ott volt,hogy az egyetlen valamire való alternatíva még szarabb volt Orbánnál.Ezt felismerve a nép bölcsen a kevésbé szart választotta újra.

2023. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudo, hogy szarabb volt? Talán volt kormányon?

Szerintem nem, ergó nem tudhatod.


Na pont az ilyen ostoba emberekre gondol mindenki.

2023. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

4#


Onnan tudjuk,hogy nem vagyunk naivak.


Nektek már az elég,hogy azt mondják éljenek a homik.Ez már elég,hogy odaszavazzatok.Minden más le van tojva.

2023. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, a fideszesek proli-jobbágy mentalitásúak. Tőlük sokat ne várj. Nem értik, mi a baj azzal, ha egy párt elfoglal mindent, mi a baj rendeleti kormányzással, stb. A polgári gondolkodás teljesen hiányzik belőlük.
2023. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
Pont olyan vagy, amit leírtál, széthúzó, stb. Hol a francban van itt rasszizmus? Roma a miniszterelnök 12 éve, meg Lölö is. Fasiszta? A fél ország magadfajta magyarellenes.
2023. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem magyarellenesnek kell lenni, hanem viselkedésellenesnek.


Orbán szépen beidomította az ősembereket.

Gyűlölet, megvetés, széthúzás stb.

2023. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb probléma. Hogy a másik rosszabb Orbánnál. Honnan tudjátok? Kormányzott már 12 évig? Ilyenkor hálás vagyok, hogy nem "otthon" élek. És igen, éljenek a melegek, mert ha az adója nem büdös, akkor ő se legyen az... Persze ezt nem lehet megmagyarázni. Hiszen az emberek gondolkodásával van a legnagyobb baj.
2023. jan. 25. 18:11
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Budapesten még élhetsz egy egészen kényelmesen nagy buborékban anélkül, hogy ~ezekkel~ kéne kapcsolatba kerülnöd, és hát technikailag mi is magyarok vagyunk, bármennyire is szeretném, hogy a budapesti nemzetiségi öntudat felébredjen. Ha ez a buborék is megszűnne, akkor tényleg nem maradna semmi, csak a sivatag és a buckalakók.
2023. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!