Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok közül ki...

Az ellenzéki pártok közül ki az, aki szerinted képes lenne legyőzni a Fideszt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%

Ez a "bábpárt" duma ez elég unalmas. Semmi extra nincs abban, hogy jobboldalinek tartott pártok egyes kérdésekben egyetértenek. Ahogyan a baloldalinak tartott pártok is könyebben találnak közös pontokat egymással.

Ez nem azt jelenti, hogy nem lennének ellenzékiek.

2023. jan. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%

Egyik sem.

Ide egy teljesen új, középen (picit jobbra húzó, de nem radikális) párt kellene.

2023. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
47%
7-es és a Mi hazánk hol kapott reklám felületet? Kimegyek vársoban ugyan ugy van DK-s és Fideszes plakát ellenben Mihazánk csak youtubon vannak....
2023. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
28%

1: Nos a rövid válasz az az hogy egyik sem. Ameddig a Fidesz a közmédiát és mindent bedarálva tart addig nem lesz kormányváltás.


2: Objektíven talán a Mi hazánk párt áll hozzá a legközelebb annak ellenére hogy a DK-nak nagyobb a támogatása. Gyurcsányozással még mindig lehet ijesztgetni az embereket.


3: Én MZP-t tartom a legalkalmasabbnak az ország vezetésére (ha Orbán helyett kellene választani) a szakértelme végett. A beszédein kellene csak csiszolni egyébként egy kiváló nagy tudású ember. A parlamenti képviselők között is erősen a legképzettebb emberek közé tartozna.


4: Történelmi hiba volt engedni hogy 2022-ben a Fidesz nyerjen MZP helyett. De legalább a 2/3-nak nem szabadott volna bekövetkeznie. Így kb a 2026-os de talán a 2030-as választásnak sincs semmi értelme mert tuti a Fidesz nyer kitudja meddig. Így egyéb pártoknak sincs semmi esélye mindegy ki mit szeret vagy utál. 13 év 2/3 után meg Bulgáriával versenyzünk fizetések terén ami szánalmas a rekord inflációt meg meg sem említem... Ennyit a mostani vezetésről, lehet tapsikolni neki...

2023. jan. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

MZP lenne a legjobb, csak őt is lejáratták, meg a beszédei miatt is részben elrontotta. Óvatosabban kellett volna kezelnie a propagandagyárat, megfontoltabb kellett volna legyen. Mivel őszinte volt végig, a propagandamédia könnyen fel tudta használni ellene amiket mondott, plusz le is gyurcsányozták.


MZP-ben még látok lehetőséget, de be kell látni, hogy a Mi Hazánknak van a legnagyobb esélye.


Toroczkaival sok mindenben nem értek egyet, de ők is még mindig jobbak lennének, mint a jelenlegi kormány, akiket csak a pénz hajt...


Persze ha valóban a Mi Hazánk fidesz bábpárt, akkor nagy a baj.. Szerintem egyáltalán nem az de ha mégis... Kitudja itthoni politikából kiindulva már semmin sem lepődnék meg.


Pl. Jelenleg Mi Hazánk rendesen kiáll az akkugyárak építése ellen, ahogy a baloldal is ugyan ezt teszi. Debreceniként ezt jó látni.


De pl. a covid-diktatúra nézetükkel nem értettem egyet, én nem hiszek az ilyen összeesküvés elméletekben. Sok mindennek utánaolvastam amiket állítottak, nem volt nehéz megcáfoló válaszokat találni... De részben a gazdaság újraindításával egyet értettem. Ha már volt nóideje vakcina, nem értem minek kellettek a korlátozások. Aki nem oltatta be magát bármilyen okból és meghalt emiatt annak saját hibája volt. Demokrácia van, nehogymár az oltottak azért szívjanak mert vannak akik úgy döntenek nekik nem kell, és az ő védelmük érdekében tartsuk meg a korlátozásokat. Ha nem akarja nem kell erőltetni. Ha megbánja akkor már meg nem lehetett minden esetben segíteni. Nekem rokonom is így halt meg. Nagy vírustagadó meg vakcinaellenes volt, meg is járta dajnos. Hiába magyaráztam el neki milliószor a tényeket, nem hitte el, ez lett a vége,

Utána megbánta de már késő volt. :/

2023. jan. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
3: Én MZP-t tartom a legalkalmasabbnak az ország vezetésére a szakértelme végett" Te mit szívsz? Még porszívóügynöknek se volt alkalmas, nemhogy miniszterelnöknek, egy értelmes mondatot alig tudott kinyögni a kampányban.
2023. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
"Ameddig a Fidesz a közmédiát és mindent bedarálva tart addig nem lesz kormányváltá" Amikor a Hír tv ellenzéki lett, akkor is nyerni tudott a Fidesz.
2023. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
MZajosPetit lejáratták??? Ha-ha-ha... Lejáratta ő saját magát! Még a ráállított két "szájőr" sem volt elég ahhoz, hogy ezt megakadályozza! No persze, közben kiderítve pár ballibsi aljasságot!
2023. jan. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez előzőt a 15-ösnek szántam!
2023. jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

15.


Azt írtad hogy MZP elronotta a Beszédeit, de ha ez igaz már csak ezért sem lenne alkalmas....

2023. jan. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!