Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Forstner Csenge Orbán embere?

Forstner Csenge Orbán embere?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tudnál mutatni olyan videót tőle, amin kiáll az ellenzék mellett?
2023. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11, öh, wat?:D

Te állítottad, hogy pártfüggő, hát hozz rá te bizonyítékot:D

Azér tis vicces az állításod, mert konkrétan csak gazdasági tények mentén csinálja a videóit, egyáltalán nem politizál. De persze ha bemutatod a Fideszpárti bizonyítékaidat, akkor vitázhatunk érdemben. Egyelőre hoztál egy állítást amit nem támasztottál alá, viszont elvárnád, hogy bizonyítsák az ellenkezőjét:D

2023. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12

Postforrentes

[link]

A postforrent meg egy NER tulajdonban lévő partnercég.

2023. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13, ez a beszélgetés valahol elcsúszott. 6-7-8-9-10-11-12. válasz elég követhetően Dörner Csengéről szóltak..
2023. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%

Egy elkényeztetett ripacs amerikai-magyar csaj, aki a gondtalan elkényeztetett amerikai lány életérzést tolja bele a követői pofájába. Tudom ki ő, sose követtem. Legutóbb a shéken eszpresszós videója miatt tűnt fel mások videóiban és onnan láttam újra.


De ha van egy magyar szemmel nézve átlagos anyagi helyzetű kiscsaj, neki miért jó azt néznie, hogy milyen egy ilyen sznobizmus?

2023. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!