Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Forstner Csenge hogyhogy nem...

Forstner Csenge hogyhogy nem az USA-ban tanul főiskolán/egyetemen?

Figyelt kérdés
2022. nov. 7. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Miért kellene ott tanulnia?????
2022. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert talán ott él évek óta?????
2022. nov. 7. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Itt jobb az oktatás!
2022. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem eleg okos hozza
2022. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
#4 elvileg pont fordítva van, mert ott mindenki bekerulhet egyetemre, a sík agyuak is, ami nem Harvard meg társai, nem úgy mint itthon. Szerintem van ami vonzotta itthon azután, hogy ott kint befejezte és úgy gondolta hazajon megcsinálni.
2022. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A vilag 50 legjobb egyetemei között nézzétek meg, hány amerikai van. Elárulom, sok. Oda bekerülni jó egyetemre nagyon nehéz. Férjem 2 egyetemet is ott végzett és a testvére is ket szakot. Férjem itthon is csinált még egy diplomát a Corvinuson (mester képzés). Szóval van összehasonlítási alapja. A kinti jobb, nem beszelve az Egyetem városokról. A Stanfordot én is meglátogattam, elképesztő. Senkinek nincs akcentusa a kinti léttől (Férjem tesója most van 30 éve, hogy kint el.)


Szóval Csenge ha annyira okos vagy legalább gazdag lenne, ott tanulna. Nem ott tanul. 🙂


Haknizik olyan dolgokkal, amiket mi csak megmosolygjuk. Kint egy senki. A tinédzserek nézik, csak sajnos rossz példát mutat nekik.

jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!