Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP minek örül az újabb...

Az MSZP minek örül az újabb orbitális bukta után?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, hogy Botka bennmaradását úgy értékelik mintha megsemmisítő csapást mértek volna a Fideszre országosan, holott az ország 98 %-ban fideszes lett... Ezek be vannak oltva valóság ellen ?
2010. okt. 3. 22:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minek örül azt nem tudom, mert 20/20, de nem hinném, hogy az örömük őszinte, de a médiában mégsem mondhatják, hogy hát igen, ez egy durva vereség nekünk.
2010. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 bumbi02 ***** válasza:
68%

az utolsónak igaza van...szerintem amugy önkormányzati választásoknál kevésbé számit a "szin".. inkább az hogy jó polgármester-e avagy sem... ha történetesen egy civil mozgalmas lenne a legjobb akkor az kéne..


amugy meg, az lmp-nek és a jobbiknak is vége van? a kérdésedből kiindulva....

2010. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó! Te tényleg nem értetted mire vonatkozott a kérdése? Azért a Jobbik közel sem MSZP kategória. Az MSZP volt hatalmon 8 évig és most orbitális bukást szenvedett el. A Jobbik pedig nem volt kormányon. Nem hiszem el, hogy nem értetted mit kérdezett.
2010. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy tűnik, hogy Botka bennmaradását úgy értékelik mintha megsemmisítő csapást mértek volna a Fideszre országosan"


Alapelem a politikai kommunikációban, hogy a pozitívumokat kell hangsúlyozni. A holnapi baloldali sajtó Botkával lesz tele, mintha Szegeden élne a fél ország.


"Ezek be vannak oltva valóság ellen ?"


Nem, a helyükben én is pontosan ezt csinálnám.

2010. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

vagyis hazudnál magadnak te is. Nyugi: a kulisszák mögött orbitális nagy kudarcként értékelik ők is. Remélem az MSZP erodálódik ennek következményeként.

2010. okt. 3. 22:34
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Egyébként nem hiszem, hogy azt hitték nyernek, szóval azért akkorát csak nem csalódtak, szerintem ez várható volt, még statisztikai mutatók sem kellettek hozzá, hogy valaki megjósolja. Bár abban biztos vagyok, hogy nem örülnek neki, elvégre nincs olyan sok minden, aminek örülhetnek, szerintem.
2010. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 bumbi02 ***** válasza:
49%

Utolsó! Te tényleg nem értetted mire vonatkozott a kérdése? Azért a Jobbik közel sem MSZP kategória. Az MSZP volt hatalmon 8 évig és most orbitális bukást szenvedett el. A Jobbik pedig nem volt kormányon. Nem hiszem el, hogy nem értetted mit kérdezett.


ennek ellenére áprilisban Vonáék még azt is mondták h két harmaduk lesz, meg hát most is olyan nagy mellénnyel álltak fel hogy az ember ezt orbitális buktának véli...

olyan mintha azt mondanám h simán ugrok helyből 5 métert, aztán 1,9m-t ugrok...viszont mindenki tudja hogy tőlem az 1,9 a reális, az 5öt soha életbe nem ugranám meg, csak mivel én ezt mondtam ezt várják el tőlem... nem védem az mszpt, persze hogy kormánypárt volt és most nagyot bukott.. de igazából most mindenki bukott aki nem narancsos...

2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a Jobbik azért nem, és ha te mégis úgy ítéled meg, hogy bukott, akkor sem mérhető az MSZP bukásához a Jobbiké. Az MSZP szerintem ezerszer nagyobbat esett így a párt esetében a kérdés jogos.
2010. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%
A Fidesz nem véletlenül hallgatott eddig a költségvetésről, és a jövő évi konkrét intézkedésekről. Ha beszélt volna róla, most nem lenne ekkora fideszes fölény. De ami késik, az nem múlik ;)
2010. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%
Mennybéli urunknak hála a fideszt is viszik maguk után hamarosan. :)
2010. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!