Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tiltják be az ilyen...

Miért nem tiltják be az ilyen rémhír terjesztő online újságokat? (Pfizer)

Figyelt kérdés

Röviden:Anno a kollégáim nyomására beoltottam magam vele holott igazából nem akartam. Akkor minden egyes csatornán, rádióban stb a kormány mint az egyetlen

igaz isteni oldal hiteles földi helytartója harsogta hogy ez az egyetlen megoldás a vírus ellen, hogy ez BIZTONSÁGOS. De akkor minek kell hagyni hogy ijesztegessék az embereket ilyen címekkel pl:


Bebizonyosodott hogy a Pfizer súlyos mellékhatásokat okozhat.


Ezt minden oltottnak tudnia kell. Lehet rossz döntést hoztak!


Kiderült hogy nem minden oltás biztonságos, mondjuk melyik!


Végtelenül lehet sorolni ezeket a cikkeket, de miért nem volt még elég ebből fszságból? Miért nem lehet korlátozni ezeket az oldalakat, vagy felelősségre vonni. Senkinek nem hiányzik ez. Anno embereket rúgdostak ki a munkahelyükről mert nem oltatták be magukat ezzel a szarral. Meddig mehet még az ilyesztgetés?


2023. jan. 29. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%
10: egész USA erről beszél, a Pfizer harmadik oltása megnöveli az iszchémiás sztrók kialakulásának az esélyét a 65 év feletti korosztálynál.
2023. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

1! Utánanéztem! Szóval tisztázzuk!

Kijött egy eredmény, hogy az omikron variáns elleni Pfizer oltás esetében megnőtt az agyérelzáródásos esetek száma a statisztikai átlag által várt fölé minimális mértékben, erre gondolunk?

Tehát 550 EZER 65 évnél idősebb omikron oltást felvettből 130-an szenvedtek el három héten belül agyinfarktust, ami statisztikailag magasabb az átlagnál és más vakcináknál pl. Moderna nem találtak ilyen összefüggést?

Ezen megy a hiszti?

2023. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%

Mert ha igen, akkor szerintem a Pfizerrel oltott idősek 99.977%-a nyugodtan alhat! Más korosztályokabn pedig nem találtak ilyen kiugrást sem.


Amúgy csak halkan érdemes hozzátenni, hogy a Covid fertőzés önmagában növeli az érelzáródásos -főleg strokeos- esetek számát. Ez a post-covid egyik gyakori szövődménye.

2023. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!