Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora esélye lenne az...

Mekkora esélye lenne az ellenzéknek, ha megint találnának egy olyan fülbemászó indulót, mint anno az "Igen, igen!" című buzdító csasztuska volt?

Figyelt kérdés

Most hallgatom ezt a dalt és iszonyú nosztalgikus, szinte azonnal beugrik róla 2005-2006 és az akkori szoci lelkesedés, pozitív kampány és haladás. Nem az van, mint ma, hogy csak dünnyögnek, néha sértegetik a választókat (Niedermüller, Bangóné).


Hiányzik ez az erő belőlük! Kellene megint egy ilyen remek induló, ami még akkor is nagyon dallamos és kellemes, ha az ember nem baloldali érzelmű. Optimista, előre tekintő, pozitív dal. IGEN IGEN!!! Óóóó igen! Igen igen!


Áh, de hiányzik 2005-2006, olyan könnyű volt akkor még minden, nem volt "politikai korrektség", woke, Putyin-őrületek, Fityisz-mutyi, Gyurcsány sem volt ennyire hülye, nagymamámékkal néztük a Sas-kabarét Szilveszterkor, szép volt akkor még az ötezres, volt szép zöld papír kétszázas, 150 Forint volt egy Kindertojás, volt még citromos Pepsi, vicces volt még akkor a Heti Hetes, volt Radio Cafe 98.6 meg az Antidepresszáns a Danubiuson, Lalikirály, Jáksó Hot 20, Forma-1ben erős McLaren, Zidane fejelt a foci VB-n, nyithatós telefonok, myvip, iwiw, Teveclub, Smatch, Monk ment a tévében délután meg még ki tudja mi minden jó.


És ezt annyira átlehet érezni az Igen-igen dalnál, hogy kellene egy hasonló mostanra is, hátha nyernek vele. Egyszer már bejött! Ráadásul a Fidesz akkoriban mindig csak rinyált ("Rosszabbul élünk mint 4 éve"), ezért is veszített.



#Ó, igen! Igen igen! #MSZP induló #fülbemászó dallamok #buzdító csasztuska #Fidesz-induló is lesz...?
2023. jan. 29. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Igen-igen!
Legyen egy ilyen jó kis induló!
Szeretném, ha lenne egy ilyen induló, ikonikus nosztalgia lehetne belőle
Fidesznek is kellene egy!
Én az Internacionálén nőttem fel
Nem tudom, hülye vagyok
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ez sem segítene rajtatok.
2023. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Annyit néztem a Dobrev Klárát a héten, hogy a boltban 20 déká zalát kértem. Teljesen a hatása alatt vagyok.
2023. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
3: Nekem meg azóta nincs erekcióm, amióta megláttam. Én is a hatása alatt vagyok.
2023. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Ez olyan szörnyű, hogy kínozni lehetne vele.
2023. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Én a retardált szektás pártindulókat meghagyom a fideszeseknek.


"Tudd meg hogy mi vagyunk a fidesz!"

2023. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

#5

Miért terelnek ilyenkor az ellenzéki szavazók?

2023. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

#6 Mirõl? A kérdés arról szòl hogy jót tenne-e ha az ellenzék újra retard szektas pártindulót csinálna? Hát nem tenne jót. Az ilyesmi kollektív iq csökkenéshez vezet, annak meg ìgy is hìján van az ország.


"Piros volt a paradicsom, nem sárga..."

2023. jan. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.


Azért remélem azt érzed, hogy állandó dünnyögéssel, panaszkodással, mormogással sem lehet nyerni.


Akkor már jobb taktika egy pozitív üzenetet közvetíteni, pszichológiai hatása is erősebb, mint a "jajj, de rossz minden" károgásnak. A Fidesz is beszopta ezt pont akkor, amikor az mszp indulózott és vidámkodott!

2023. jan. 30. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#7

Te meg azt válaszoltad, hogy azt meghagyod a Fidesznek. Miért teszel úgy, mintha az ellenzéknek nem lett volna retard zenéje? Miért terelsz?

2023. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még egy ilyen indulónál is többet használna az ellenzéknek, ha összeállítanának egy jó és hihető programot és találnának néhány hiteles jelöltet.

Az induló könnyebb.

2023. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!