Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem szégyen ma...

Csak szerintem szégyen ma magyarnak lenni Európában?

Figyelt kérdés
A Fidesz tönkretette az országot, egy utolsó oroszcsicska, balkáni koszfészket csinált Magyarországból, méltán vetnek meg minket Európa kulturáltabbik felén. Vármegyék, főispánok, nyíltan felvállalt proli maradiság. Külföldön én letagadom, hogy magyar vagyok...

2023. jan. 31. 00:17
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Nem, a többi magyargyűlölő senkiházi is így gondolja, gondolta mindig is. Én büszke vagyok.
2023. jan. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Nem vetnek meg minket Európában.
2023. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Az oroszok utolsó csatlósaként megérdemeljük a legpocsékabb nemzet titulust.
2023. jan. 31. 00:24
 4/35 anonim ***** válasza:
13%
Nem vagyunk az oroszok csatlósai, és senki nem gondol minket a legpocsékabb nemzetnek a hazai ellenzékiek egy részét leszámítva.
2023. jan. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
19%
Ez attól függ,hogy milyen körökben mozogsz. Persze ballibsi körökben, lehet, hogy szégyen "magyarnak" lenni, bár ez őket minősíti, ha így van, hogy kollektívan megbélyegeznek valakit. Azért tegyük hozzá nyugaton se mindenki balliberális, a kormányok ott sem reprezentálják az egész lakosságot, pl nekem mindne német barátom AFD-s, az osztrák barátaim meg FPÖ-sök, a francai barátaim meg Le Pen rajongok. Ők egytől egyik szimpatizálnak Orbánnal, meg elegük van Ukrajna túlzott támogatásából.
2023. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
23%
"balkáni koszfészkek" A Balkán mindenekelőtt egy földrajzi fogalom. Magyarország nem a Balkán-félszigeten fekszik. Tehát nem lehet "balkáni koszfészek". Igen a Balkánnak vannak kulturális vonatkozásai is, azonban kulturálisan még a földrajzilag nagyrészt Horvátország is csak részben balkáni. Magyarország pedig egyáltalán nem.
2023. jan. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem szégyen magyarnak lenni, csak Fideszesnek és Mi Hazánkosnak lenni az.
2023. jan. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
12%
"Vármegyék, főispánok, nyíltan felvállalt proli maradiság." Nyugat-Euroóában meg nem egy országban: hercegek, királyok, bárók, nemesek. Mi ez ha nem nyíltak felvállat maradiság?
2023. jan. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
16%

Egyáltalán nem szégyen. De pl románnak lenne tényleg nagyon gáz.

Már több kontextusban halottam nyugaton, a "román" kiefejzést sértésnek.

Pl legutóbb egy szórakozóhely előtti vitában, hogy " te román iskolába" jártal. Mindenki felhörgötl rá.

2023. jan. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
7%
#10 És utána tapsoltak.
2023. jan. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!