Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted mikor pecsételődött...

Szerinted mikor pecsételődött meg, hogy Magyarországnak végleg annyi: 2010/2014/2018/2022-ben?

Figyelt kérdés

Választási évszám alapján melyik fideszes győzelemnél tudható volt a Magyarországnak végleg annyi. Szerintem 2022 választási újabb Fidesz nyerésnél végleg eldőlt a magyar nép menthetetlen.

Érdekelne, ki hogyan látja a helyzetet.



2023. febr. 2. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%
1994-ben bebizonyosodott, hogy ez a nép menthetetlen. Nem kell azon csodálkozni, hogy Orbán is megvette egy tányér levesért a népet 2010 után.
2023. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
21. Mostmár csak egy kiló krumpli kell meg 10.000 Ft húsvéti ajándék.. :)
2023. febr. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy folyamat, hidd el mindig van lentebb.
2023. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
92%

2018ban éreztem, amúgy 1997ben születtem. Életkorom miatt írtam le.

Saját szememmel láttam, 2012ben kezdtem a középiskolát, hogy barmolják szét az oktatást. Saját szememmel láttam Mészáros ,hogy keres évi több száz millárdot, hogy nő a vagyona, erre a magyarok, legalább magyar lop, idehaza marad a pénz. Láttam földmutyit, trafikmutyit, egyszerűen fel se tudtam fogni miért szavaznak rá az emberek.

Ja meg az állandó gyűlöletkeltés, Soros, Gyurcsány, állandó migránsozás, Vona Gábor meleg, iszlámpárti, terrorista. Egész nap TVben migránsok migránsok, minden TVből élvezhetetlen lett. Erre a sok gyűlöletre, fékezhetetlen lopásra mondtak igent a magyarok 2018.04.08-án. Ros


Valami félelmetes, amit éreztem 2017-2018 közt, volt. Ellenzéki pártok olyan szintű lejáratása, állandó migránsozás, akkor úgy éreztem szégyenlem magyar vagyok.

2023. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
29%
24# Miért nem külföldre, ha ennyire gyűlölöd Magyarországot?
2023. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
74%
Gerinchajlítás, viszonylagos jólét a kádári gulyáskommunizmusban, legvidámabb barakk. Az orbáni adminisztráció pedig olyan profi kifinomultsággal veri szét hazánk maradékait, hogy le a kalappal. Nagyon ráérzett mire van itt "szüksége" a zembereknek.
2023. márc. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%

#26


Magyarország világviszonylatban is a legbürokratikusabb országok között van. Írom úgy, hogy 5 különböző országban éltem életvitelszerűen.


Ennek elsődleges oka az egykulcsos adóra vezethető vissza. Az adózás lényege az igazságosabb újraelosztás lenne, vagy ha nem akkor legalább annak teljes hiánya (mint pl az öböl-menti arab országokat ahol mindenki 0%-ot adózik). De az egykulcsos adózásban mindenki tulajdonképpen visszakapja amit befizetett, tehát semmi nem változik, viszont cserébe fenntartja a bürokráciát (mert valakiknek ezt mind le is kell könyvelniük)

2023. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!