Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esik a hó. Milyen globális...

Esik a hó. Milyen globális felmelegedésről hadovál Klíma Gréta? Ja,hogyha kiderülne az igazság akkor nem tudná zöld kommunizmust építeni és ártatlan embereket vegzálni woke és klíma terrorista szektájával?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 12:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%

#19

Rengeteget olvastam erről, de ezek mind csak orbitális spekulációk, rácsimpaszkodva a valóban folyamatban lévő klímaváltozás témakörére. És mivel a "leállás" bekövetkeztét ezek a kutatók szinte egybehangzóan a bizonytalanul távoli jövőbe tolják ki, ezért senki nem tudja majd rajtuk számon kérni az utólag üres riogatásnak bizonyult elméleteket.

2023. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok annyira öreg, de mikor gyerek voltam kb a tél úgy nézett ki, hogy novembertől márciusig az volt a ritka mikor nem láttál havat.... Ha meg igazán esni kezdett akkor fél-egy méter. Nem az ami most van, hogy egy kezemen meg tudom számolni a télen hányszor láttam esni, akkor is csoda ha fél centi megmaradt egy napig.
2023. febr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%

Na igen. Gyerekkoromban az volt a jellemző, hogy november végén leesett az első hó, amihez utána még x naponta esett valamennyi, karácsonykor rendszerint estig szánkózgattunk, aztán február végén lett vége a télnek, elolvadt a hó és a március 15-öt már sokszor nyíló virágokkal, kellemes tavaszi idővel ünnepeltük.

Most meg? Január közepéig-végéig semmi hó, csak eső, szürkeség, utoljára talán 15 éve volt fehér a karácsony, a nagy hideg meg február végén jön, mikor már a tavaszt várod. Tavaly is április elején még havazott.

Aki szerint nem kergült meg az időjárás, az vak.

2023. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

12:11

Már ne haragudj, de te Szibériában (na jó, esetleg valami északabbi hegyvidéken) töltötted a gyerekkorodat? Mert Magyarország nagy részén már 50 éve sem volt jellemző hogy 3 hónapig folyamatosan havas lett volna az időjárás. Szlovákoknál, Ausztriában szembetűnőbb a különbség.

2023. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
82%

"Már ne haragudj, de te Szibériában (na jó, esetleg valami északabbi hegyvidéken) töltötted a gyerekkorodat? Mert Magyarország nagy részén már 50 éve ..."

Itt nincs felső korhatár, 70-80-120 évesek is ugyanúgy írkálhatnak ide, mint ahogy tinik. :)

2023. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondtam, hogy folyton hó volt télen, de nem is ez volt a jellemző, hogy februárig semmi hó és akkor is 2 napig tart.
2023. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 hypno ***** válasza:
78%

Kérdező!!!


Nagyjából érted mi a különbség a "lokális" és a "globális" között?

2023. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!