Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a legfrissebb közvéleménykutatások szerint ha most vasárnap lennének a választások, akkor is kétharmaddal nyerne a FIDESZ?

Figyelt kérdés
Egy elenyészó kisebbség akar balliberális kormányt!

2023. febr. 4. 12:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
Ezért nem fogok otthon adózni, gyerek csinálni élni többé, meghalni talán majd haza megyek.
2023. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%

Semmi meglepő nincs ebben. Most nehezebb időt élünk, de az ellenzéki tömb több embete volt kormányon Gyurcsánnyal az élen, amikor is megláttuk mennyire nem képesek válságot kezelni.


Így nyilván nem fog átszavazni az ember.


Esélyes alternatíva pedig még nincs úgy mérve, hogy megfontolandó legyen a meggyőzhető szavazók számára.

2023. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
1: légyszíves így már azt sem! 🖐🏻
2023. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
2es, vagyis úgy gondolod, hogy ilyen, amikor valaki képes válságban kormányozni?
2023. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Semmi meglepő nincs benne, az ellenzék csak még gázabb lett 2022 áprilisa óta.
2023. febr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
3, én szabad vagyok, igy ott döglök meg, ahol lehetőségem lesz rá.
2023. febr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

6: ahogy bárki.


4: annyit állítottam, hogy annál jobb, mint ami logikusan várható egy most főleg DK vezette baloldali kormánytól.

2023. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a pártok által megrendelt kutatások. Ugye szeretsz drágám ? Persze, hogy szeretlek !
2023. febr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
1# Miért ragaszkodsz ennyire a semmirekellő balliberális politikusokhoz? Ha ők volnának kormányon, jó eséllyel már csődbe ment volna Magyarország...
2023. febr. 4. 12:55
 10/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem az ellenzéki politikusokhoz ragaszkodok -és kérlek ne hivd őket balliberálisnak, mert ez rám nézve megalázó, aki vállaltan liberális vagyok- én ezt a "sikerkormányzást" látom a történelmünk legnagyobb bűnének, legalábbis, ami ma történik a hazámban. Nem az általad megnevezett politikusokhoz ragaszkodok, hanem azt itélem el, mélységesen, ami ma van!
2023. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!