Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány elég könnyen bedarál...

Gyurcsány elég könnyen bedarálta Márki-Zay Pétert, nem?

Figyelt kérdés
1 éve ilyenkor a neten még sok Márki-Zay rajongó bízott abban, hogy a jelöltjük miniszterelnök lesz. Mostanra se szövetségese, se pártja, a népszerűség Gyurcsány Ferencével vetekszik. Se a Fideszes, se az ellenzéki oldal nem számol már vele.

2023. febr. 5. 13:08
 1/3 anonim válasza:
80%

Szerintem elég összetett kérdés, hogy ki is "darálta be".

Jelen magyar politikai helyzetben szerintem képtelenség ellenzéki politikusként úgy felszínen maradni, hogy ne legyen az ember besározva, leégetve propagandákkal. Teljesen mindegy, hogy valós vagy valótlan vádakkal, és az is mindegy, hogy kinek az eszéből pattannak ki ezek a vádak.

2023. febr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Számomra az is megdöbbentő, hogy Gyurcsány nevét még hallom/látom magyar belpolitikai témában..

2006-ban meg mertem volna rá esküdni, hogy azért 2023-ban nem Gyurcsány lesz a téma..

De hát kinek mi..

2023. febr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem kellett hozzá semmilyen külső körülmény 😅 ő maga elég sötét paraszt

De az miért van, hogy mindenkinek mindenről Gyurcsány jut eszébe, mikor már 13 éve teljhatalommal a Fidesz, és Orbán kormányoz? Ennyire márki-zayok vagytok - magyarul sötét parasztok?

2023. febr. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!