Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók mikor...

Az ellenzéki szavazók mikor kapnak már észbe és mikor veszik észre azt, hogy Orbán Viktor és a Fidesz csak jót akar a Magyar embereknek?

Figyelt kérdés

Orbán Viktort nem hiába hívják ám lelkes vér hazafi Miniszterelnöknek. Mivel Gyurcsányék és az emberei az újvilágrend és a felső utasításoknak megfelelően akarnák irányítani az országot. A felső utasítások közül Orbánnak is teljesítenie kell részben néhányat. De ezt ő úgy próbálja megtenni, hogy minél kevésbé válljon a Magyar emberek kárára a dolog. Most is próbál minél inkább küzdeni a magas árak ellen. A “kötelező” oltást sem hozta vissza, mint láthatjátok.


Nagyon sok mindenben igaza is van, pl ő az egyetlen aki még mindig nem engedi be a migránsokat.


Igaza van az Ukrán-Orosz háborúban is. Az Ukránoknak semmi oka nem volt arra, hogy minket megverjenek azért mert magyarul beszélünk . Meg, hogy Zelenszkij megtiltsa a Magyar beszédet. Meg, hogy az ott élő Magyarok tudjanak ott bármit is kezdeni magukkal. Csak mert mi a Kreml elfoglalása után jóban voltunk Putyinnal. Még mi az Ukránokat nem támadtuk meg és nem ártottunk nekik semmit. Meg, hogy Zelenszki még a háború kirobbanása után is szidja Orbánt meg a Magyarokat. Meg csodálkozik, hogy nem segítünk nekik, azoknak akik semmibe nem néznek minket. Egy olyan emberrel és seregével szemben akik tisztelnek minket és Putyin meg Viktor meg jó barátok. De Zelenszkij legalább mostmár Elon Musk barátunkat is sikeresen saját maga ellen fordította. Aki ezért cserébe jól le is nyomta náluk az áramot. Szijjártó is megmondta meg a Vadhajtásokon is meg lett írva ezerszer, hogy az Oroszok a jók ebben a háborúban. És amúgy is jogos lenne ha a területeiket vissza akarják venni. De Putyin nem támadott volna ha nem akarnak az Ukránok atombombát meg nem náciskodnak meg rasszistáskodnak. Tehát Zelenszkij sajnos egy rossz ember. Viszont Putyin szerintem egy nagyon jó ember. A nagytőkések közül szerintem csak ő és Elon Musk akar jót az emberiségnek és mi hamarabbi békét. De sajnos a többi meg irányít mindent.


Ha már itt tartunk akkor ott van ugye Soros György aki szintén részese ennek az egész tervnek amúgy. Azt, hogy nem rakta teli migránsal az országot az az ember. Azt is csak annak köszönhetjük, hogy ilyen erős és normális kormány van hatalmon mint a Fidesz.


Aki az esetleg el akar menni az össze fogásra szavazni majd 2026-ban. Pedig aki 40+ éves az tudja értelmezni szerintem azt, hogy Gyurcsány mit művelt amikor hatalmon volt. Aki pedig tinédzser vagy fiatal felnőtt korban van az meg kérdezze meg az időseket vagy nézzen jól utána. Azt is láthattátok mikor tavaly ment a szavazás, hogy az embere Maki Zaj Péter. Miket is mondott ha hatalomra kerül miket vezet be és ezt a háború előtt. Na ha ő lenne most hatalmon már sokaknak nem lenne kenyérre pénze.

22, éves kifejlett felnőtt férfi!!!



2023. febr. 5. 16:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Én még el is hiszem hogy jót akar, de nem biztos hogy ennek ellenére jól csinálja amit csinál.
2023. febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 szántóvető ***** válasza:
100%
hogy küzd a magas árak ellen?mi lenne nem küzdene,ötezer forintos kenyér?
2023. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Jót akar ok, az helyes, ennek örülök, de a szankciókat nem kellene szidniuk segítenek a háborút befejezni.
2023. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Politikában nem számít a jó akarat, sajna egy ez olyan helyzet hogy a következmények alapján fognak megítélni. Én Leninről is elhiszem, hogy jót akart az oroszoknak, csakhát ettől még nem volt jó ötlet megalapozni a bolsevik diktatúrát.
2023. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hans Pötterman ***** válasza:
92%
A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve🤷🏽‍♂️
2023. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Náci elmebeteg, elmebeteg náci.
2023. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jézus úristen!!! Na ez itt a baj. Ilyen intelligenciával szavazhatnak emberek. Tudod néhány dologgal amit vezéred mond, még talán egyet is értenék. De a gyűlöletpolitikával nem. Rettenetesen megosztja az országot, és ez többet ronthat a helyzeten mint bármi az elmúlt 1000 évben. Mert amíg külső elnyomás ellen küzdött a magyarság, addig egységes volt. Itt viszont egy olyan belső feszültség lett az elmúlt tizenpár év alatt, amit szerintem nem fog kiheverni a magyarság. Ez persze csak az én véleményem, de féltem Magyarországot a jövőjétől.
2023. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
😂😂😂😂😂😂😂
2023. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Alex Fly ***** válasza:
100%
Majd ha tényleg így lesz, akkor elhiszem. De amíg csak a 2002-ben bejelentett kicsinyes bosszú vezérli és csak rombolni képes, addig nem fogom azt hazudni.magamnak, hogy ez a kártékpny féreg bárkinek is jót akarna magán kívül.
2023. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezo te jo hulye vagy
2023. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!