Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók mikor...

Az ellenzéki szavazók mikor kapnak már észbe és mikor veszik észre azt, hogy Orbán Viktor és a Fidesz csak jót akar a Magyar embereknek?

Figyelt kérdés

Orbán Viktort nem hiába hívják ám lelkes vér hazafi Miniszterelnöknek. Mivel Gyurcsányék és az emberei az újvilágrend és a felső utasításoknak megfelelően akarnák irányítani az országot. A felső utasítások közül Orbánnak is teljesítenie kell részben néhányat. De ezt ő úgy próbálja megtenni, hogy minél kevésbé válljon a Magyar emberek kárára a dolog. Most is próbál minél inkább küzdeni a magas árak ellen. A “kötelező” oltást sem hozta vissza, mint láthatjátok.


Nagyon sok mindenben igaza is van, pl ő az egyetlen aki még mindig nem engedi be a migránsokat.


Igaza van az Ukrán-Orosz háborúban is. Az Ukránoknak semmi oka nem volt arra, hogy minket megverjenek azért mert magyarul beszélünk . Meg, hogy Zelenszkij megtiltsa a Magyar beszédet. Meg, hogy az ott élő Magyarok tudjanak ott bármit is kezdeni magukkal. Csak mert mi a Kreml elfoglalása után jóban voltunk Putyinnal. Még mi az Ukránokat nem támadtuk meg és nem ártottunk nekik semmit. Meg, hogy Zelenszki még a háború kirobbanása után is szidja Orbánt meg a Magyarokat. Meg csodálkozik, hogy nem segítünk nekik, azoknak akik semmibe nem néznek minket. Egy olyan emberrel és seregével szemben akik tisztelnek minket és Putyin meg Viktor meg jó barátok. De Zelenszkij legalább mostmár Elon Musk barátunkat is sikeresen saját maga ellen fordította. Aki ezért cserébe jól le is nyomta náluk az áramot. Szijjártó is megmondta meg a Vadhajtásokon is meg lett írva ezerszer, hogy az Oroszok a jók ebben a háborúban. És amúgy is jogos lenne ha a területeiket vissza akarják venni. De Putyin nem támadott volna ha nem akarnak az Ukránok atombombát meg nem náciskodnak meg rasszistáskodnak. Tehát Zelenszkij sajnos egy rossz ember. Viszont Putyin szerintem egy nagyon jó ember. A nagytőkések közül szerintem csak ő és Elon Musk akar jót az emberiségnek és mi hamarabbi békét. De sajnos a többi meg irányít mindent.


Ha már itt tartunk akkor ott van ugye Soros György aki szintén részese ennek az egész tervnek amúgy. Azt, hogy nem rakta teli migránsal az országot az az ember. Azt is csak annak köszönhetjük, hogy ilyen erős és normális kormány van hatalmon mint a Fidesz.


Aki az esetleg el akar menni az össze fogásra szavazni majd 2026-ban. Pedig aki 40+ éves az tudja értelmezni szerintem azt, hogy Gyurcsány mit művelt amikor hatalmon volt. Aki pedig tinédzser vagy fiatal felnőtt korban van az meg kérdezze meg az időseket vagy nézzen jól utána. Azt is láthattátok mikor tavaly ment a szavazás, hogy az embere Maki Zaj Péter. Miket is mondott ha hatalomra kerül miket vezet be és ezt a háború előtt. Na ha ő lenne most hatalmon már sokaknak nem lenne kenyérre pénze.

22, éves kifejlett felnőtt férfi!!!



2023. febr. 5. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Hova tünt a válaszom?
2023. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 Pontosan, hogy te és az itt válaszolók a hülyék. Mert neked is csak annyi agykapacitásod van, hogy ennyit írjál. De a kis Gyurcsányotokat nem tudjátok mivel védeni. Mert tudjátok, hogy ezekbe az indokokban amit most Orbánról írtam nem lehet bele kötni. #11 Azt én is megnéztem volna, de nem akkor ha csak annyi volt benne mint a többi buta válaszolónak
2023. febr. 7. 14:04
 13/19 anonim ***** válasza:
20%
Lehet valami ellenzékies ember törölte amit irtam. Kérdezőnek igaza van amit irt
2023. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Fhuuu de idiotak vagytok
2023. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14 ezt kinek mondod?
2023. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#13 Ja, hogy szóval neked van eszed és át látsz a dolgokon. Egyébként nincsen joguk törölni a válaszodat azért mert egy politikai oldalon állsz és ez nekik nem tetszik.
2023. febr. 7. 15:13
 17/19 A kérdező kommentje:
#14 Mivel, hogy te meg csak ennyit tudsz írni mi meg szellemi fogyatékosnak tartunk téged! XD
2023. febr. 7. 15:14
 18/19 anonim ***** válasza:
Hitler is csak jót akart.
2023. febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
#18 Valamilyen szinten igen.
2023. febr. 7. 16:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!