Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a vèlemènyetek arròl,hogy...

Mi a vèlemènyetek arròl,hogy Orbàn Viktor Magyarország törtènelmènek leghosszabb ideje regnálò miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

#Minisztetelnik
2023. febr. 6. 08:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nekem se az életem központi kérdése, ritkán politizálok. De hát sajnos Magyarországon a Fidesz és a baloldali ellenzék is gyűlöletpolitikát folytat. Meg hát hogyha ilyen rossz politikusok vannak az országba, akkor nehéz megállni hogy az ember ne idegesítse fel magát. Meg inkább itt éljék ki magukat a jó népek mint hogy az utcán verjék egymást. Meg nekem is van Vitya rajongó barátom, mégis jóban vagyok vele, annak ellenére hogy amikor szóba került eléggé szoktam szidni Vityát.


Meg főleg akkor nehéz megállni ezt az egészet ha olyan dolgokat lehetetlenítenek el a politikusok amiket szeretek (pl:. Természettudományi Múzeum költöztetéséről tervek, Fertő-tó magyar oldalának tönkretétele).

2023. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20 Meg abban igazad van hogy a gyűlölködés nem tesz jót az embernek. Ezért politizálok ritkán (tudom hogy egy rossz tulajdonságom hogy túlzottan érzelmileg állok a dolgokhoz). Ahogy a gyűlölködés helyett a nyugodt vitára kéne törekedni a politikusoknak. Mondjuk az ebben az országban ahol ennyire toxikus a politika, a parlamenti ülések egy része is inkább egy kocsmai szócsatára emlékeztetnek annyira nem érvényes.


Meg az itteni válaszok nagyrésze nem gyűlölködés hanem egyszerűen csak nem szeretik Orbánt. A kettő között van különbség.

2023. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát, visszaolvasva, az itteni válaszok tényleg elég light-osak. De más kérdéseknél azért vannak rendesen igazi utálattól csöpögők.


Sajnos, nagyon könnyű azok csapdájába esni, akik a saját céljaik érdekében szítanak gyűlöletet az emberek között.

Gyakorlatilag a háborúk is így törnek ki. A politikusok persze nem akarják a saját bőrüket vásárra vinni, hát feltüzelik inkább a népet, hogy azok aztán egymásnak essenek, miközben a manipulátorok elégedetten hátradőlve figyelik, hol kell még beavatkozniuk, ha lankadna a gyűlölethullám.

Sajnos, ilyenek vagyunk.

2023. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 gungasam ***** válasza:
Ügyesen manipulál a dezsa, már harmadszor miután kikezelték az önsajnálatból.
2023. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!