Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donáth Anna, vagy Márki-Zay...

Donáth Anna, vagy Márki-Zay Péter szimpatikusabb számodra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

"#4: MZP miért nem normális?"


Mert megrögzött, megszállott. Kitalál valamit, hogy az úgy jó, és abból nem enged. Ha minden jel arra mutat, hogy nem működik, akkor is. Például az volt a taktikája, hogy amit a Fidesz állít, azt rájuk húzza. Hogy valójában a Fidesz telepít be migránsokat, a Fidesz van tele homoszexuálisokkal, a Fidesz akar fegyvert szállítani Ukrajnának. Nyilván tele van a Fidesz médiája csúsztatásokkal és hazugságokkal, mert egyik környékbeli országból se lett kalifátus, mert senki nem akar Magyarországon gyerekeket átnevelni homoszexuálisnak, és a háborúról is csak annyit mondott MZP, hogy a NATO-val együtt fogunk működni, tehát azóta sem kerültünk volna háborúba. Csak ha belemegy ebbe, akkor a Fidesszel nem is tudja felvenni a versenyt, és úgyis az marad meg mindenkinek, hogy "a libsik szokták támogatni a migrációt / homoszexuálisokat / ukránokat". És nagyon buzgón csinálta, járt választókörzetről választókörzetre, ezeket mindenhol elmondta, és jól össze is veszett a helyi Orbánba szerelmes bácsikkal és nénikkel, amiről a videófelvételeket aztán a Megafon és a többi "nívós" orgánum röhögve lejátszott minden nap. És a választási programról szó sem esett, csak hogy a Fidesz megvéd a homoszexuálisoktól / valójában ők a homoszexuálisok...


Én például az előválasztáson pont azért szavaztam MZP-re, mert fantasztikus interjúkat adott. Például elmondta, hogy milyen rossz, hogy a magyar gazdaságnak nincs stratégiai ágazata, mert ha Mészáros Lőrinc kezébe adjuk a vagyont, abból nem fog innováció születni, ő nem fogja a tudásával a magyar gazdaságot kamatoztatni. Elmondta azt is, hogy ő templomba járó nagycsaládos katolikus, akinek elege van az álszent kereszténységből. Stb. Én ámultam, hogy milyen értelmesen beszélő politikus (Jakab Péterhez meg a többi előválasztáson indulóhoz képest meg aztán pláne), és mentem is rá szavazni. Aztán a választási kampány viszont az lett, amit fentebb leírtam...


Végül azt érte el, hogy szövetségesek nélkül maradt. Nem tud egy valamennyire is ismert embert felmutatni, aki a pártjában maga mellett tudhat. Még Lukácsi Katalint se, aki MZP-hez hasonló módon a "Fideszben csalódott hittantanár" narratívával házalt. Amikor a pártját megalapította MZP, Hadházy Ákost harangozta be, aki erre Facebook-posztban közölte, hogy ezt nem beszélték meg, és nem is szeretne részt venni benne. Nagyon gáz!

2023. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem egészen így volt az az eset Hadházyval. Ott is a média kavart be.
2023. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%

Hiába pontozták le 11-est némelyek, sajnos teljesen igaza van.

Engem leginkább az döbbentett meg, amikor 2022 nyarán a direkt36 közölt egy hosszú, oknyomozó cikket MZP választási kampányáról. Hogy ott sem volt képes senkivel együtt működni, hanem minden csak úgy volt jó, ahogy ő akarta - és jöttek is a baljós jelek, majd a totális összeomlás.

Rengeteg lelkes, valóban változást akaró aktivista munkáját tette tönkre MZP.

2023. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13: Én egyik párt részéről sem éreztem a valós együttműködést úgy igazán, ebben szerintem mindannyian hibásak, nem csak MZP.

Egyébként a vereség szerintem mégsem emiatt volt főképp, hanem a Fidesz lejárató kampányának köszönhetően.

2023. febr. 6. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!