Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szimpatikus politikus számodra...

Szimpatikus politikus számodra Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Közömbös
101 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Ő sem tökéletes, de senki sem az.

Rá/rájuk szavazok!

2022. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem szimpi, de még mindig jobb mint a másik.
2022. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Hajrá MZP!
2022. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

szerintem - és Szanyi szerint is- Márki egy küldött amerikai ügynök-bügynök. Nem is tudja megoldani ezt a nehéz feladatot, azért beszél össze-vissza. (a keresztények megvezetésére szakosodott, azért hangsúlyozza a kereszténységét / katolikusságát - abból a súlyos téveszméből indult ez ki, hogy a keresztények buták, birkák stb)

[link]

Hacsak nem akar valaki itt is olyat, mint Ukrajnában 2014 óta van - nem szavaz rá.

mellesleg - mondja is, megnyitná a déli muszlim invázió előtt a határt.

Utána folytatnák az ország kiárusítását a globalistáknak - mint azt tette a mszp-szdsz - most dk-momentum néven futnak. Azért nem hiszem, hogy sokan akarnák ezt: kiárusítani a stratégiailag fontos létesítményeket víz, áram, repülőtér stb -a mit kínlódva visszavásároltunk. Maradjon ez a mi hazánk.

2022. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem szimpi de legalább van esély eltakarítani a Fideszt.
2022. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Ő egy politikai analfabéta. Olyan orbitális baromságokat beszél, hogy a kutya megveszik tőle. A lényeg akarsz-e háborúba menni, mert nem Márki-Zaj vagy Gyurcsány megy a lövészárokba géppisztollyal hanem te, az öcséd a bátyád az apád, ha nő vagy a férjed, fiad stb... én nem szoktam politikával foglalkozni, de most a Fideszre kell voksolnom a háború miatt.
2022. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%
a 4-es 6-os (mint a villamos) megszívlelendő. Nem azon fog múlni az ország jövője, az életed, hogy itt most lepontozzátok.
2022. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
6. Veled értek egyet. Utálom a fideszt és az összefogásra akartam szavazni. Aztán jött az ukrán-orosz háború. Szépen kibújt a szög a zsákból...Inkább maradjon a fidesz, minthogy ez a hazaáruló sz.r banda belesodorja az országot egy olyan háborúba, amihez semmi közünk. Ráadásul az ukránokért azok után, amit pl. a kárpátaljai magyarokkal is tettek? Amúgy meg igen is kiprovokálták az egészet Usával a hátuk mögött, mert ugye a közel-keleti háború nem hozott busás hasznot...(nem megyek bele a részletekben, hiszen sokaknak kamu, mert nem írta meg a 444...)Persze, az unio meg usa szeretné, hogy MO. legyen a csatatér, aki azt hiszi, hogy a nagy uniónak, mi magyarok számítunk, hát téved. Sokszor nem azért sz.rakodnak Orbánnal is, mert értünk aggódnak, hanem azért, mert nem szolgálja ki az érdekeiket. Szóval én inkább szavazok a fideszre ezek után.
2022. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom. Utálom a Fideszt, de MZP egyre ellenszenvesebb.
2022. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%
Mzp egyáltalán nem.Hasonlo a véleményem mint a #6-os és 8-as válaszoló.
2022. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!