Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vágó István miért távozik a...

Vágó István miért távozik a DK elnökségéből?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 6. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Belép a Mi Hazánkba.
2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudta a választ egy feltett kérdésre, így kiesett.
2023. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Kivágták....🤣🤣
2023. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, mert öreg.


73 éves.

2023. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

A facebook fiókjában ezt közölte: „Lelkes amatőr voltam, ahogy most is az vagyok. De idővel a DK 1%-os pártból előbb 5, aztán 15, mostanra pedig 20%-os párt lett a választani tudók körében, és eközben olyan felkészült, profi politikusok is csatlakoztak hozzánk, akiknek – úgy érzem - inkább helyük van a párt elnökségében, mint egy amatőrnek. Ja, és közben elmúltam 62 éves, amennyi akkor voltam, amikor DK-s lettem. Ma 12 évvel vagyok idősebb… Bevallom, kicsit elfáradtam. Budapesten még csak-csak, de vidéken egyre kevesebbet fordulok meg”

Hogy ő ismerte fel, hogy amatőr politikus és hogy profikra van szükség az elnökségben, „ja, és” hogy mennyi idős lett, vagy segítettek neki gondolkodni, azt én nem tudom.

2023. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Biztos belefáradt már a szektatagságba. Bár eleve nem értettem mit keresett ott, de lényegtelen. De lehet tényleg kicsit "segítettek neki" és "meggyőzték", hogy ideje nyugdíjba vonulni. Ki tudja, mindegy is.
2023. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Az ember akkor kezdi látni mélyebben a pártpolitika gusztustalanságát, amikor bekerül a szennyvíz iszapba. Mire apám elvégezte a teológiát, addigra ateista lett.
2023. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó tényleg?
2023. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!