Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki szavazó létemre...

Ellenzéki szavazó létemre csak én utálom a DK-t? Alig várom már, hogy eltűnjön a Föld felszínéről!

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Dobrev Klárán kívül bárkit. :)
2023. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Hű,bakker.!
2023. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

#11


Kit?

2023. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is.!
2023. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%

#13

Orbán Viktort!

2023. febr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%

"Kit?"


Klárikánál még a kutyám is jobb miniszterelnök lenne. Konkrétan Ferin és Klárikán, nomeg a DK-s megmondóembereken kívül bárkit!

2023. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy vele egyedül. Én szinte el sem tudom dönteni, hogy melyiket utálom jobban a kettő közül. Átéltem Gyurcsány kormányzását, alig vártam, hogy eltakarodjanak. Aztán a Fidesz meg ugyanott folytatta, ahol ők abbahagyták. Sőt! Sokáig úgy gondoltam, hogy Gyurcsánynak legalább azért van annyi előnye Orbánnal szemben, hogy ő legalább nem bontotta le a demokráciát. De az előválasztás megmutatta, hogy esze ágában sem lenne visszaépíteni, ha ő kerülne hatalomra. Jó példa volt erre, hogy amikor a második forduló előtt K.G. és MZP. egyeztetni kezdett a visszalépésről, akkor mindjárt az egyfordulós rendszert tartották volna igazságosnak, ahol már relatív többséggel is el lehet nyerni a mandátumot. Pedig előtte úgy tűnt, hogy ők is tisztában vannak vele, hogy mi is a baj a Fidesz egyfordulós választási rendszerével. Szóval azóta tudom, hogy nem csak hogy nem voltak soha baloldaliak, de még csak demokraták SEM. Ennek egyébként is számtalan jelét adták végig a kampányban. Azóta még egy koalíciós kormányban sem szívesen látnám őket, mert ott is csak keresztbe tennének a többieknek. Még az MSZP-re is szívesebben szavaznék, mint őrájuk.
2023. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

tyúcsány=orbán

Ugyanolyan hatalommániás, elvtelen, gerinctelen beteg állat mind2.

2023. febr. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Már a "kérdés" kiírásával is túl sok időt pazaroltál rá - úgy, mint én is a válasszal! :D
2023. febr. 7. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Túl sok vizet úgy sem zavar az ellenzk akkor nem mindegy hogy léteznek v sem?
2023. febr. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!