Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók! Megbántátok,...

Fidesz szavazók! Megbántátok, hogy Orbánra szavaztatok?

Figyelt kérdés
Tekintve, hogy minden választási ígéretét megszegte, bevsapta a szavazóit és dzorongatja őket. Ha most lenne választás, szintén rá szavaznátok?

2023. jan. 25. 17:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%

Nem bántam meg.

A baloldal már csődbe vitte volna az országot, meg eladták volna a MOL-t.

2023. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
#1 És átoperáltal volna nővé ezt se felejtsd el🤡
2023. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek olyan FIDESZ szavazót, aki a FIDESZen kívül nem ismer más pártot, szerinted ezek után megbánthatta, ha már sorozatban negyedik választás alkalmával a FIDESZ-re tette az x-et?
2023. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Bár én nem vagyok Fidesz szavazó, leírom neked hogy nem bánták meg. Van egy beszélgetés egy pszichológussal, aki elmondja hogy az ilyen típusú embereknek olyan személyisége van, hogy az egó miatt ha csak egy két dolgot bekéne ismernie, hogy ez nem jó döntés volt a részéről, akkor gyakorlatilag minden másban is kétely merülhetne fel. Tehát vagy minden amit tesz és meghoz jó döntés így a kormány összes döntését is meg kell magyaráznia hogy miért helyes, vagy pedig ha csak egynél is beismerné hogy ez helytelen vagy, hogy ezáltal rosszul döntött mikor a kormányra szavazott, az egy óriási egó vesztéssel járna, amit az ilyen típusú emberek képtelenek elviselni. Nyugodtan le lehet pontozni, mégegyszer mondom több évtizedes tapasztalattal rendelkező pszichológus mondta ezt, bár én is hasonló véleményem voltam mielőtt láttam ezt a riportot. Ha valaki magára ismer sajnálom, és szívből ajánlok neki egy jó szakembert, vagy egy nagyon erős önreflexiót, én elég gyakran szoktam magamon alkalmazni.
2023. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%

Részben igen, részben nem. Hogy a politikusok hazudnak, azon én nem tudok meglepődni. Ez valami mítosz az ellenzékben, hogy rajtuk kívül mindenki mindent elhisz a Fidesznek.

A választás előtt a nem kormányközeli sajtóból az ömlött, hogy az ellenzéknek kétharmada lesz. A közösségi oldalakon gyűltek a fenyegetések, hogy milyen módszerekkel leszünk kivégezve. Persze azt se gondolom, hogy ezt szó szerint beváltották volna, de azért sokat elmond a magukat európai értékrendűnek és demokratának vallókról.

Szóval főleg azért szavaztam így, mert számomra biztosnak tűnt, hogy veszít a Fidesz és csökkenteni akartam a különbséget, hogy ne kerüljön teljhatalom az ellenzék kezébe. Ha tudtam volna a valós helyzetet, akkor a Mi Hazánkra szavaztam volna. Az jobb lett volna, ha a Fidesznek nincs kétharmada, de a fő, hogy az ellenzék semmiképp se juthasson újra hatalomra.

2023. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%

-"Ön a Fideszre szavazott?"

-"Há' mé'? Nem arra köllött?"

Üdv 2023 Magyarországában.

2023. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De ez egy baromság, hogy az ellenzék ne kerüljön újra hatakomra. Miben lenne rosszab, mint a Fidesz??? Az meg egy hülye fideszes duma, amit a sok h.lye be is vesz, hogy a Gyurcsány áll mindenki mögött. Gondolkodás nuku. A Gyurcány azért fizetne 10 embert, csak azért, hogy ő legyen hatalmon... Ugyan már...
2023. jan. 25. 18:04
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
#7 A fideszesek mindent meg tudnak magyarázni. Hogy most biztos szar minden de bezzeg a Gyúcsány alatt kétszer ilyen szar lenne.
2023. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%
Egy szóval nem említettem Gyurcsányt. Sőt, nem is vagyok benne biztos, hogy ő a legrosszabb. Ott van Jakab Péter, Tordai Bence, Szabó Tímea, Z. Kárpát, (akit a karlengetős videó után sem raktak ki!) Niedermüller és még sokan mások. Szoros a verseny a legvisszataszítóbb címért. Nem mintha a Fideszben ne lenne ilyen (Pintér Sándor).
2023. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Nem bántam meg.
2023. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!