Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta Andy Vajna meghalt...

Mióta Andy Vajna meghalt miért csak szr filmeket gyárt Magyarország? És a NER kurzusfilmjei miért ilyen kisiskolás gagyi szinten mennek?

Figyelt kérdés

Megnéztem az aranybullát,most meg ezt a trianonost és azt nem értem(oké én ellenzéki vagyok)hogy ha saját maguk kurzusának gyárt filmet a fidesz,akkor azt miért ócska színvonalon teszi? Az aranybulla mind színészi,mind történészi szemmel nézve szar.

Ezzel szemben pl ott van a Szulejmán ami javarészt egy szappanopera,de az aranybullához képest remekmű kb.

Másik meg mióta meghalt Vajna egyetlen normális magyar játékfilmet nem tudok mondani.



2023. febr. 7. 04:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ennek nem Vajna halálához van köze, hanem azoknak a tehetségteleneknek az életben maradásához, akik filmet csinálnak.
2023. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

@10 Roncsfilm, Moszkva tér, Saul fia, Testről és lélekről, Sátántangó, Werckmeister harmóniák, A torinói ló, Tiszta szívvel, Káin gyermekei, Liza, a rókatündér, A berni követ, Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan, Rossz versek, Fehér isten, Szabadesés, Final Cut, A vizsga, FEKETEország, Az igazi Mao, Köntörfalak, Ernelláék Farkaséknál, Bibliothéque Pascal, Papírrepülők, Vacak, a hetedik testvér, A hercegnő és a kobold, Tüzet szüntess!, Hukkle, Taxidermia, Sose halunk meg.


Csak ami így 10 perc alatt eszembe jutott a 89 utáni magyar filmgyártásból hirtelen.

2023. febr. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12: ezek közül sok rétegfilm, amiről az átlagmagyar nem is hallott (torinói ló, Final Cut, stb.), a 10-es vélhetően úgy gondolta, hogy a populáris célú filmek közül nem sok nézhető volt
2023. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
@13 De hát a kisebb nemzeti filmgyártások sosem a műfajfilmekről szólnak, néha van 1-1 oszt kész.
2023. febr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: attól, hogy nemzeti filmgyártás, még lehet populáris filmeket csinálni, amik az országon belül népszerűek (Üvegtigris, Csinibaba, stb.), de nekünk ez is ritkán jön össze
2023. febr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#12

Ja, ja, Pappa Pia, stb.

2023. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
@15 Azért erre is vannak teljesen korrekt próbálkozások. A fentebb említett A vizsa vagy A berni követ abszolút klasszik műfajfilmek, de korrekt munka a Csak szex és más semmi vagy sorazatok közül a Terápia, az Aranyélet, meg az A besúgó.
2023. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: az arányt kell megnézni, hogy hány készül, és abból hány lesz jó, nézhető
2023. febr. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ez a Nyugati nyaralás című film melyik kurzusé? Nekem nagyon a Gyurcsány korszak filmjeit idézte, hányingerem lett tőle, százszor inkább vacak történelmi filmeket adjanak ki amiről mindenki tudja hogy szar, minhogy ilyen "vígjátékokat" ami tényleg felemészti sok ember agyát.

Nekem ami viszont tetszett az a Martfűi rém és a Trezor.

2023. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!