Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mióta Andy Vajna meghalt...

Mióta Andy Vajna meghalt miért csak szr filmeket gyárt Magyarország? És a NER kurzusfilmjei miért ilyen kisiskolás gagyi szinten mennek?

Figyelt kérdés

Megnéztem az aranybullát,most meg ezt a trianonost és azt nem értem(oké én ellenzéki vagyok)hogy ha saját maguk kurzusának gyárt filmet a fidesz,akkor azt miért ócska színvonalon teszi? Az aranybulla mind színészi,mind történészi szemmel nézve szar.

Ezzel szemben pl ott van a Szulejmán ami javarészt egy szappanopera,de az aranybullához képest remekmű kb.

Másik meg mióta meghalt Vajna egyetlen normális magyar játékfilmet nem tudok mondani.



2023. febr. 7. 04:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Vajna értett a filmgyártáshoz. Az utódai kevésbé.
2023. febr. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Tolvaj, lopós, rablós filmeket kéne gyártaniuk.Abba szárnyalnának!
2023. febr. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Na mert a honfoglalás és hasonló filmek olyan nagyon nagy szivar alakúak lennének.
2023. febr. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Mer "nyolcaska" értelmi színvonala ennyit is ér, amit eddig letett az asztalra.
2023. febr. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Vajnának volt köze a filmezéshez, nálunk meg most az van, hogy Phillip kijelenti, hogy elvégzett egy filmes tanfolyamot, és milliárdokat vágnak hozzá filmkészítésre, miközben olyanok, akik sok éve filmeznek, és letettek értékelhető filmeket az asztalra, nem kapnak pénzt.


Praktikusan a NER-haverok kifizetőhelye, hobbifilmjeiknek gyártóhelye lett a magyar filmgyártás.



"Visszavonul Muhi András filmproducer, mert a Magyar Filmintézet az utóbbi években minden filmtervét visszautasította. A filmproducer szerint annak, aki nem tartozik a Filmintézet jelenlegi vezetőségének kedvezményezettjei közé, esélye sincs nyertes pályázatot benyújtani.

[link]

2023. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar filmipar nem a filmek gyártásáról szól, hanem a sikkasztásról. Megrendelnek valami 100. unalmas hülyeséget, túláraznak mindent, a pénz 80%-a megy zsebbe, 20% ból meg valami C kategóriás hülyeség lesz.
2023. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azon csodálkoztam, hogy hagyták Vajnának, hogy felemelje a magyar filmgyártást. Azt hittem, hogy már 2010-ben elkezdik, amit csak mostanában. Óriási pénzek igénytelen, történelem hamisító propagandafilmekre, neres emberek helyzetbe hozása a tehetséges, de kapcsolat nélküli rendezőkkel szemben, pénzmosás.
2023. febr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

@7 Pontosan. Én majdnem biztos voltam benne, hogy ezért teszik oda, ehhez képest összességében a komplett ország és szakma számára pozitív meglepetést okozott.


Most visszatértünk a Hídember-féle ostoba kurzusfilmekhez. Az a baj, hogy annyira ideje irányít ez az elit, hogy remekül elhitte, hogy mindenhez ért és mindent joga van kontrollálni. Nagyon elszomorít, a magyar filmgyártás nemzetközi viszonylatban is történeti jelentőségű, de most megint évekig nem lesznek értékelhető darabok.

2023. febr. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az Unoka speciel tetszett.
2023. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egy kezemen meg tudom számolni, hány nézhető magyar film készült 1990 óta, akár a Télapó életében, akár a halála után.
2023. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!