Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tót László Mi Hazánkja miért...

Tót László Mi Hazánkja miért akarja betiltani a Netflixet?

Figyelt kérdés
Ők papolnak diktatúráról, de az egyetlen párt jelenleg, ami megtiltaná az embereknek, hogy mit nézhessenek a saját otthonukban. Hogy van ez?

#cenzúra #diktatúra #Gondolatrendőrség #Mi Hazánk #Tót László #Gondolatbűncselekmény
2023. febr. 7. 08:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
47%
Mert ő tót és nem zsidó az az csak goly.
2023. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz lehet úgy gondolkodni, hogy összesen 2 neuron ping-pongozik az ember agyában.
2023. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
6%
Mondja egy gonosz majom akit a magyarok tanították meg beszélni is.
2023. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Téged pedig megtaníthattak volna írni is. "Goly"? Az olyan, mint a gólya?:D
2023. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
60%

#25

Ők, ellentétben veled, kifejtették miért gondolják amit.

Te annyit tettél hogy lehülyézed azt akivel nem értesz egyet.

Szerintem az az agyhalott, aki így viselkedik!

2023. márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
61%

25

19-es vagyok

Nem tudom miért sértegetsz engem hisz kifejtettem a véleményem.

Amit még nem írtam le.

Vajon honnan jön a sok testképzavar.

Hát az ilyen médiaóriásoktól mert tökéletesen kidolgozott embereket válogatnak ki a szerepre stb

Nagy hangsúlyt kap a hófehér fog meg a kockahas

És ezután a sok ember nyilván úgy ítéli meg hogy ez a tökéletes.

2023. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
46%

Ha töröltök egy választ, akkor azért ne úgy hogy a válasz sorszáma automatiusan ugorjon a következő válaszadóra.

Így nem látszik hogy volt törlés, és a további válaszok meg nem oda vannak címezve.

Pl itt a 25 válasz törölve lett, erre ugrott a 25 ös sorszám a 26 os válaszra.

Az lett a 25 ös,a törlés miatt.

Olyan igy a 25os ( volt 26 os) , mintha magának írt volna, pedig a törlésig ő a 26 os volt.

És az újonnan olvasóknak is tökre érthetetlen!

A mostani 26 os válasz, újonnan érkezőknek, úgy tűnik mintha annak a 25 nek szólna aki felette van.

Ennek mi értelme?

Csomó fórumon, nem ugrik egyet a szám, hanem mondjuk a 2345 után, nem a 2346 jön, hanem a 2347 ha volt törlés.

És akkor el lehet kerülni ezeket a félre értéseket...

2023. márc. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#25 Szerinted aki az LMBT-emberek embernek tekintését a kommunizmushoz és nácizmushoz hasonlítja az mi más ha nem agyhalott?

Aki médiaszabadságról papol, de betiltaná egy szexuális kisebbség ábrázolását minden egyes médiatermékben az szerinted rendelkezik bármiféle racionális gondolkodással?

De persze, kifejtették, hogy miért gondolják azt amit, csak olyan dolgokat hasonlít össze amelyeknek semmi közük nincs egymáshoz. Kicsit vicces, hogy úgy hablatyol a kommunizmus károsságáról, hogy ő maga ugyanazokat a módszereket alkalmazná ami abban az időszakban volt jellemző. Mert egy streaming szolgáltató (amit nem kötelező senkinek sem nézni egyébként, és alapból is elő kell rá fizetni, tehát nem egy olyan dologról beszélünk ami a képedbe mászik akaratlanul is, ellentétben a fidesz propagandáival, amit akaratlanul is a pofámba tolnak) állami szintű betiltása vagy cenzúrázása a saját világképéhez illeszkedve az nem gondolod, hogy "kicsit" Rákosi meg Hitler korszakot idéz fel? Persze tudom, tudom, ez is egy vélemény, de miért ne lehetne erre azt reagálni, hogy "hát te teljesen idióta vagy ember".

2023. márc. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28


Aki ezt írta ,az annyit tett hogy a károsnak gondolt dolgok közé sorolta azt az új ideologiát,ami az LMBTQ val együtt érkezik.

Egyszerre kezdték tolni a woke ideologival,nekem is az a meglátásom hogy káros.

Ha káros, akkor nyugodtan lehet az eddigi káros izmusok között emlegetni.


A média szabadság nem jelenti azt hogy mindent lehet propogálni.

Most is vannak tiltott tartalmak,pedig elég nagy szabadság van.


Rákosival,meg Hitlerel dobálózni, miközben a woke eltörlés kultúrája terjeszkedik ,nem pedig ezek, az nem több mint nettó realtivitázálás!

Rólad is sokat elmond hogy ezt rögtön rásütöd vitapartneredre (a személyeskedés mellet)miközben azt az ideologiát véded a netflixel, (a netfflix az egyik élen járó kiszolgálója) ,ami sokkal jobban hasonlít a vészkorszakra mint eddig bármi!

2023. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!