Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van, az ,hogy az EUban...

Miért van, az ,hogy az EUban csak a magyarok szeretnék azt, hogy legyen elfoglalva Ukrajna, és végre legyen orosz gyarmat?

Figyelt kérdés

Lengyelország, Szlovákia, Csehország lakossága is azt szeretné oroszok menjenek haza ne legyenek Ukrajna területén. A nyugati országok lakossága szinte teljes egésze azt akarja Ukrajna független ország legyen.


Egyedül mi magyarok a többségi társadalom, szeretnénk, azt ,hogy Ukrajna legyen újra úgy mint a Szovjetunióban, legyen Oroszországhoz csatalova, és Moszkvából irányítsa Putyin.



2023. febr. 7. 12:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%
Talán őket nem érdeklik sem a magyar kisebbség elleni ukrán lépések, sem az, hogy olcsó nyersanyagokhoz jusson a magyar gazdaság.
2023. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
19%

Miért van az, hogy miután valamit nem értesz, utána még vagy annyira ostoba, hogy az agymenésedet az internetre is kiírod?


Apropó, miért akarod, hogy Magyarország amerikai gyarmat legyen?

2023. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

#2

Nem vettem észre, h amerikai gyarmat lennénk.

2023. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
68%

Még senki sem válaszolt erre a kérdésre, mikor ezt elkezdem írni. Én esküszöm, már töri órán sem értettem, mindig vitáztam a töri tanárral, miért hagytuk annyi ideig, hogy a Habsburgok, törökök álljanak a nyakunkon. Valahogy innen eredeztetem, ha magasról tekintek le, az átlag magyarban mindig benne van ez az alávaló, "senkik vagyunk a világhoz képest" érzés, és olyan jól esik, mikor egy törpe (OV) üvöltözik az emelvényen olyanokat, hogy mi magyarok világnemzet vagyunk, és szabadságharc, és a hazáért vérét folyató őseink...


Mert picik vagyunk, és jól esik, ezért választunk ilyen hazug disznókat. Közben Európa hülyén néz ránk, mikor lehetne nekünk igazi Európához méltó nagypolitikai miniszterelnökünk is, aki sokkal jobb országot teremtene, de úgy érzem, ez a mentalitás még 100 éveken át velünk lesz.

2023. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
11%

3 Nem vagyunk. Nem is írtam ilyet. Szövegértés...

A kérdés az: miért akartok amerikai gyarmattá válni mindenáron?

2023. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem a magyarok, csak az orbanisták és a mihasznánk.
2023. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
14%
Ukrajnának eleve független státusz kéne/kellet volna, mint pl Svájc. Egyébként az oroszok ezt már a Szovjetunió felbomlásakor jelezték, hogy csak úgy ismerik el Ukrajnát.Erre meg bizonyos körök megpuccsolták aaz ukrán kormányt, hogy olyan kormány kerüljön a helyére, ami az amerikai rédekszférába hajta az országot.
2023. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
19%
Azért, mert akkora hülyeség Ukrajnát nyugat felé hajtani, mind amikor az 1000 óta 945 évig nyugathoz tartozó Magyarországot kelethez csatolták.
2023. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%

Azért, mert akkor béke lenne.Annál fontosabb pedig nincs.

Plusz zavartalanná tennék az olaj,gáz, nyersanyagellátást.


Aki építkezik vagy felújít, tudja,hogy mennyire megdrágult minden.Ugyanis, sok-sok EU-s gyártó az oroszoktól szerzett be nyersanyagokat, most máshonnan teszi, emiatt rettentően megdrágult sok minden.


Üzleti,racionális érdekeket kell nézni, nem ideológiákat.

2023. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Már a kérdés sem igaz. Nem szeretnék ezt a magyarok. De még a magyar kormány sem mondott ilyet, hogy Ukrajna legyen Oroszországhoz csatolva.

Szélsőségesek pedig minden országban vannak. De az emberek nagy része mindenhol elítéli a háborút.

Az más kérdés, hogy mi azért, mert nem értünk egyet az orosz agresszióval, még nem látjuk rögtön szentnek az ukránokat sem.

Cseh és lengyel ismerőseim vannak. Velük beszélgettünk is erről a témáról. Ott is hasonló a helyzet, mint nálunk. Sokaknak elegük van az egészből a szankciók miatt. Mások pedig mindent "feláldoznának" az ukránokért.

2023. febr. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!