Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akksigyárellenes debreceniek!...

Akksigyárellenes debreceniek! Milyen érzés, hogy a kormánypárti sajtó áldebreceninek tart titeket?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #Debrecen #akkumulátorgyár #ál-debreceni #Kamudebreceni #Álruhás debreceni
2023. febr. 7. 18:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
A sajtó csak azt mondta hogy nem csak debreceniek voltak a tiltakozók között, ha elolvastad a cikket.
2023. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem jó érzés szerintem, bár én nem vagyok debreceni csak gondolom nekik nem lehet jó érzés.
2023. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden debreceni fideszes, de minden fideszes akkupárti, ergo az a debreceni aki nem akkupárti fideszes csak a baloldali páros kolbász lehet. :)
2023. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Rossz érzés lehet az érintetteknek.
2023. febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

Megszoktuk, hidd el, megszoktuk.


Mondjuk én a mai napig nem értem, hogy lehet ez egy fideszes város, miközben a környezetem javarésze teljesen fideszellenes, utálja őket, ellenük szavazott, stb.

2023. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
11) persze hogy nem mert sok település van a környéken,az ő környezezüket is érinti a komplexum.
2023. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
15) a kulcsszó a nyugger.ilyen sokan vannak.
2023. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
70%

Mindenkinek szabad a véleménye, én pl. lesz@rom a minősítgetéseket!

Az tény, hogy rengeteg utaztatott ellenző pofázik bele a helyiek dolgába, mindenféle idióta politikus mindkét oldalról.

Én debreceni vagyok, és nem fogok az akkugyár ellen tiltakozni, pedig rühellem a Fideszt!

Az LMP ezzel akar központba kerülni, de magasról leszarják őket: alig pár száz tüntikéző csak színesíti a kínálatot, de nem meghatározó tényező!!!

2023. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
23%
Hát azért egy dolog, hogy a debreceniekre hat a leginkább, de azért egyáltalán nem csak rájuk hat a dolog. Debrecen honnan fog majd tiszta vizet kapni? Amikor majd joggal követelitek a tiszta vizet, de nem lesz a közelben, akkor majd az adófizetők pénzéből kell azt folyamatosan biztosítani, és most is csak egy halom pénzt tömnénk bele ebbe a hülyeségbe.
2023. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
43%

19 - "Debrecen honnan fog majd tiszta vizet kapni?"

Ha nem üvöltöttétek volna szét a Közmeghallgatást, ha valóban érdekelne és utána olvatál volna, akkor tudhatnád: Debrecenben még soha nem volt vízkorlátozás!!! A Vízmű igazgatója névvel, és felelőssége teljes tudatával nyilvánosságra hozta a vízügyi helyzetet. Ha érdekel, keresd meg (nyilvános!) és tanulmányozd; biztos nem írnál hülyeségeket!

De lehet tiltakozni: ha nem Debrecenben, akkor majd megépül a te kerted aljában, de rám ne számíts, én nem megyek neked tiltakozni!!!

2023. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!