Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kormánypárti szavazó vagy,...

Ha kormánypárti szavazó vagy, azért van olyan Mi Hazánk-os politikus, aki szimpatikus számodra?

Figyelt kérdés
2023. febr. 9. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Igazából az összes. Igazából ami távol tart az a radikalizmusuk.De ha vmiért a FIDESZ-ben csalódnom kell, akkor biztos rájuk fogok szavazni
2023. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

1. Mert még nem csalódtál bennük?

Több mint 10 éve hülyére veszik az embereket, hazudnak és lopnak csak.

2023. febr. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semleges egyenlőre... nincs negatív érzésem velük szemben, mint pl Gyurcsány, Jakab, Karácsony, Kunhalmi, Donáth, MZP esetében.

Ha egyszer valamiért nem a Fideszre szavaznék, lehetne akár opció is.

2023. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet magyom bajuk velük, hiszem ugyanazt mo dják mimt a fidesz csak kb. Szteroidokon. Ma már a fidesz is egy fasiszta párt, szóval nyilván nagy az átjárás a két párt között.
2023. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2


Miért kellett volna csalódnom? Jónak tartom a gazdasági, belügyi és külügyi politikájukat is, a legnagyobb baj az erkölcsi ügyeikkel van, de az engem közvetlen nem érint és nem is érdekel. A liberálisok sem lennének semmiben jobbak, sőt. A mihazánkosok meg mint mondtam, túl radikálisnak tartom még jobboldaliként is, de az egyetlen szóba jöhető alternatíva ők lennének

2023. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semleges a viszonyom hozzájuk. Ők legalább szeretik a hazájukat, nem úgy,mint az elvtelen lipsibolsi nagykörúti siserehad.
2023. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!