Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok, melyik választa...

Mi Hazánkosok, melyik választanátok, ha kötelező lenne választani?

Figyelt kérdés

2023. febr. 10. 01:42
A kérdező szavazást indított:
Cigányok vegyítése a magyar iskolákba/osztályokba. Ahogy többen vannak, egyre magasabb lesz a cigány kvóta
Cigányok szigorú visszaszorítása, de engedélyezik a melegházasságot és örökbefogadást
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Első opció (cigányok vegyítése). Utána pedig népességszabályozás (aki elkötteti magát, havi 200e ftot kap)
2023. febr. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ebből egyiket se.
2023. febr. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Leginkább egyik se, de a kettő közül az LMBT a kisebbik rossz. Amit ők csinálnak, az "csak" agymosás. A cigányok most is vegyítve vannak, ennek a káros hatásait magam is tapasztaltam. Veszélyeztetik a magyar gyerekek testi és lelki épségét, terrorban tartják őket. Már az is bűn a kormánytól, hogy ezt engedi. Az LMBT propagandával agymosott gyerek még mindig jobb a megvert, megkéselt, rettegő gyereknél.
2023. febr. 10. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
A másodikat. A cigányok közvetlenül, rövid távon veszélyeztetik Magyarország és a magyar nemzet fennmaradását. A búzik azért ennyire nem veszélyesek.
2023. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez hülyeség. Hogy veszélyeztetik a magyar nemzet fennmaradását?
2023. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
#5 Ha elegen lesznek, kiirtanak vagy elüldöznek innen minden embert. Ez nem elég?
2023. febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal nagyobb kártevő a politikai elit. Ha belegondolunk sokkal több pénzt lopnak el mint a cigányok. Nekünk adófizetőknek sokkal többe kerül Andika ékszerei és ruhái. Ő nem cigány. Én inkább adnám a buz.iknak pride-ra vagy a cigányoknak kajára mint neki.

Ez a magyar politikai elit az igazi parazita. Vagy nem így van?

2023. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 De így van, a politikai elit is parazita. Viszont az életünket közvetlenül nem veszélyeztetik, míg a cigányok igen.
2023. febr. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!