Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért nem merik felválla...

Sokan miért nem merik felvállalni, hogy az oroszoknak szurkolnak?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam vidéki rokonoknál és mindenki Putyint dicsérte meg hogy a nyugatból elegük van. A közösségi médiában persze ilyen véleményt nem szabad leírni, mert azonnal törlik, de a mélyben az egyszerű nép körében nagyon is népszerűek az oroszok. Sokan a kereszténység védelmezőit is látják bennük, akik végre rendet tesznek az elfajult, LMBTQ-s nyugaton.

Én nem vagyok egyértelműen melletük, de végülis normális, hogy változik a világ, a nyugat hegemón pozíciójának is egyszer lejár az ideje. Miért kell annyira ragaszkodni ahhoz, a történelemben mindig ciklikusan követték egymást az ilyen korszakok, most ilyen váltás küszöbén állnuk ismét. Csak sajnos most pont a szomszédunkban van ez a törésvonal.



2023. febr. 10. 12:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvállalják rögtön esik neki egy adag a másik oldalról, így gondolom amolyan vitakerülés címével inkább nem mondja.
2023. febr. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
70%
2022 februárig sose hallottam még az ukrànok által elkövetett népirtásról. Ezt csak akkor találták ki.
2023. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
#22 Mivel a felszabadítók akkor találták meg a tömegsírokat.
2023. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

#23

Aha🤡🤡

2023. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%
Persze, miért nem voltak menekültek? Okostelefonok segítségével miért nem örökítették meg a népirtásokat?
2023. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
51%
#25 Nem voltak menekültek? Özönlöttek Oroszország felé.
2023. febr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
79%
A háború elől, amit a szakadárok, meg az orosz megszállók okoztak. Nem az ukrán népirtás elől menekültek. És főleg nem 2014 óta folyamatosan.
2023. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!